Kategoriler
Genel

MSM, ekonomiyi açan tek kırmızı devletleri anlatıya itti, covid davalarda keskin bir artış görüyor, ancak protesto / ayaklanma görme artışına sahip mavi devletlerden bahsetmiyor.

Ekonomiyi açan kırmızı devletlerin artık covid davalarda bir artış görmesini oldukça ironik buluyorum, ancak yağma ve isyan ve protestolara izin veren mavi devletler bir artış görmedi. Minneapolis isyanlarından bu yana yaklaşık 2 hafta geçti.

Öyleyse, protesto / ayaklanmanın covid yükselişe katkıda bulunmadığını ve insanların işe yarayacak ve topluma katkıda bulunacak tek şey olduğunu kafamıza itmeye çalışıyorlar mı? Florida’dayım ve son 4 gündür, 1000 artı bir gün ve şimdi 2500 vaka bildirildi. Son kontrol ettiğimde Miami’nin büyük protestoları oldu. Bundan kaç vaka var? Yoksa sadece tekrar kapatmak için çok sayıda pozitif testi zorluyorlar. Hastaneye yatış azaldı, ama tabii ki yeterince hasta olmadıklarını söylüyorlar.

Jacksonville’deyim, koronavirüs burada çok düşük, toplam 3 ayda 2000 vaka. Trump Jax ve NBA’de RNC’yi bir miktar normalliği geri getirmek için Orlando’da oynamaya devam etmeye çalıştığını duyurdu ve şimdi Florida ikinci dalga merkezidir. Her şeyin zamanlaması ilginç. FL’de günde Covid ölümleri hala yaklaşık 50 veya daha düşüktür. Tabii ki Florida geri kazanımları rapor etmiyor, bu yüzden kaç aktif vaka veya aktif hastaneye yatış olduğuna dair hiçbir fikir yok.

“MSM, ekonomiyi açan tek kırmızı devletleri anlatıya itti, covid davalarda keskin bir artış görüyor, ancak protesto / ayaklanma görme artışına sahip mavi devletlerden bahsetmiyor.” için 11 yanıt

Afyon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun 13-06-2020 20:09:19

İzmir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-06-2020 23:47:02

Yozgat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-06-2020 19:01:24

Kars merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:17:30

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan yeminle iyi, sağolun 02-07-2020 02:02:30

Kırıkkale merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun 04-07-2020 04:24:54

Denizli merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 05-07-2020 17:37:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir