MSM, Küba / Güney Afrika huzursuzluğuyla ilgili tüm içeriği aktif olarak bastırıyor.

Benim teorim, hükümetin yerel isyanları önlemek için hikayeyi ezmek için MSM satış noktalarına ödeme yapması.

Yayınlandığını gördüğüm her hikaye 100.000’den az görüntüleme aldı = Amerika Birleşik Devletleri’nin küçük bir kısmı bu hareketlerden haberdar ediliyor.

ABD her zamankinden daha kırılgan. Devrilmeyi önlemek için haberleri bastırmak bu gerçeği kanıtlamıyorsa, ne olacak bilmiyorum.

26 Comments

1. Artvin dan kimler var. MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR . Merhaba web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 131

2. Selam siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Selamlar paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , – 60

5. Rize merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 16-07-2021 19:49:45

6. Amasya dan kimler var. MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR . Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 253

7. Selam herkese sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , memo – 167

9. Manisa dan kimler var. MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR . Slm siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım , ziya – 198

10. Bu konu : ” MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 275

11. Bartın dan kimler var. MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR . Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 292

12. Bu konu : ” MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 56

13. Afyon merkezden ben Hasan. Mrb siteniz cidden mükemmel, tebrikler 23-07-2021 17:51:10

14. Bu konu : ” MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun , Hasan – 23

15. Bu konu : ” MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 394

16. İzmir dan kimler var. MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR . Merhabalar bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , banu – 77

17. Bu konu : ” MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 255

18. Eskişehir dan kimler var. MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR . Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, sağolun , Aylin – 486

19. Bu konu : ” MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 265

20. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 64

22. Bu konu : ” MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 57

23. Balıkesir dan kimler var. MSM, Küba / Güney Afrika ile ilgili tüm haberleri SESTİRİYOR . Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 87

Write A Comment