Kategoriler
Genel

MSM Panik Yaratmaya Çalışıyor

Bu benim görüşüm. Bu “pandemi” nin son birkaç on yılda yaşadığımız pek çok şeyle uyumlu olduğu öngörülen bir etkisi var. Yani, ölü sayısı muhtemelen Domuz Gribi veya Kuş Gribi'ni geçmeyecektir. Bu salgın HIV'in birkaç katından daha az olduğu yolunda görünmektedir. Neden yaygara? MSM'nin neden en kötü senaryolara odaklanma girişimleri? Para. İzleyiciler. Güvenin yeniden kurulması. Beş kişilik bu grup, birkaç yıl önce seçimlerin anlatısını kontrol edebileceklerini düşündüklerinde öğle yemeğini yemişti. Yüzünü kaybettiler, büyük zaman. Şimdi kendilerini “otorite” olarak yeniden kurma çabası içinde halk arasında bir paniğe yol açıyorlar. Bu virüsün gerçek olmadığını söylemiyorum. Çok gerçektir ve çok ciddiye alınmalıdır. Ancak, spin dikkate alınmalıdır. Her ne sebeple olursa olsun, M5M paniğin onların keyfi olduğuna karar verdi. Bence bir şey var. Hepimiz çalınıyoruz. Başını senin hakkında tut. Oynama.

“MSM Panik Yaratmaya Çalışıyor” için 9 yanıt

Isparta merkezden ben mehmet. Selam sayfan cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-03-2020 10:08:41

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-03-2020 06:21:23

Muğla merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım inanki mükemmel, tebrikler 27-03-2020 06:38:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir