https://mtonews.com/dmx-received-covid-vaccine-days-before-heart-attack-family-says-no-drugs-exclusive

Ve aile üyesi, DMX kalp krizinin aşıya bir tepki olabileceğinden şüpheleniyor. Aile üyesi “Herkes [in the news] bunu söylemeye devam ediyor [DMX] aşırı dozda ilaç aldı. Nasıl biliyorlar? Ailenin içindeyim ve hiçbir doktor bana aşırı doz hakkında hiçbir şey söylemedi. “Aile üyesi, DMX uyuşturucu kullanımıyla ilgili spekülasyonlar hakkında Öfkeli. MTO News’e,” Evet, uyuşturucuyla ilgili geçmiş sorunları vardı. Ama aşırı dozu olduğunu kimse bilmiyor. MTO News’e, kendisinin ve ailesinin, DMX’in aşırı dozda uyuşturucuya maruz kaldığı sonucuna vararak haber yayınlarına karşı yasal işlem başlatmayı düşündüğünü söyledi.

Author

11 Comments

1. Sakarya dan kimler var. MSM, rapçi DMX’in aşırı dozdan sonra kalp krizinden öldüğünü söyledi. Ailesi onun covid-19 aşısını kalp krizinden günler önce aldığını söyledi. . Selam sayfa gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 48

2. Bu konu : ” MSM, rapçi DMX’in aşırı dozdan sonra kalp krizinden öldüğünü söyledi. Ailesi onun covid-19 aşısını kalp krizinden günler önce aldığını söyledi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 419

3. Bu konu : ” MSM, rapçi DMX’in aşırı dozdan sonra kalp krizinden öldüğünü söyledi. Ailesi onun covid-19 aşısını kalp krizinden günler önce aldığını söyledi. ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 350

4. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. MSM, rapçi DMX’in aşırı dozdan sonra kalp krizinden öldüğünü söyledi. Ailesi onun covid-19 aşısını kalp krizinden günler önce aldığını söyledi. . Selamlar siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 115

5. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-04-2021 17:04:41

6. Konya merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 27-04-2021 05:35:43

7. Adıyaman dan kimler var. MSM, rapçi DMX’in aşırı dozdan sonra kalp krizinden öldüğünü söyledi. Ailesi onun covid-19 aşısını kalp krizinden günler önce aldığını söyledi. . Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 43

8. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” MSM, rapçi DMX’in aşırı dozdan sonra kalp krizinden öldüğünü söyledi. Ailesi onun covid-19 aşısını kalp krizinden günler önce aldığını söyledi. ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 387

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link