MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok!

Belki de sistemik ırkçılığı gerçekten uygulayan sadece soldan çünkü bu sadece seçim zamanlarında ortaya çıkıyor. Ama öyle görünüyor ki, ırkçılık, ancak seçildikten sonra ırkçı demeye çalıştıkları Trump’ı seçene kadar, ABD’de onlarca yıldır tartışmalı bir konu oldu. Ve şimdi her zaman olduğu gibi, ırkçılık yine siyasi satranç oyununda siyasi bir piyon olarak kullanılıyor. Micheal Jordan, Obama, vb. Her renkten kahramanlardır ve milyonlar yaratmıştır, peki nasıl ırkçı bir ülkeyiz? Sadece merak. Her işgücünde olduğu gibi her zaman bazı kötü polisler vardır ve tutuklanmaya direndikleri için her ırktan insanı öldürürler, ancak bu yıl tekrar iç savaş zamanlarına döndük. Görünüşe göre siyah olan tüm insanların Joe’ya oy vermesine sevindim. / s Muhtemelen sahip olabileceğimiz en ırkçı, iletişimsiz başkan.

“MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok!” üzerine 31 yorum

1. Bu konu : ” MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 304

2. Bingöl dan kimler var. MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , banu – 240

3. Bu konu : ” MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , memo – 185

4. Bu konu : ” MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 355

5. Bu konu : ” MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 378

6. Kayseri dan kimler var. MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! . Selamlar sayfa valla çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 18

7. Mardin merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, face de paylaştım 20-12-2020 08:15:35

8. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten inanki iyi, teraziye tıkladım 22-12-2020 21:38:38

9. Hatay dan kimler var. MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! . Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 489

10. Ardahan dan kimler var. MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! . selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 109

11. Tunceli merkezden ben ali. Selamlar siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 20:14:19

12. Bu konu : ” MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , – 392

13. Yalova dan kimler var. MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 141

14. Bu konu : ” MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, şukuladım , doruk – 436

15. Bu konu : ” MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 258

16. Artvin dan kimler var. MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten güzel, saolun , emin – 275

17. Bu konu : ” MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 364

18. Burdur dan kimler var. MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! . Merhaba siteniz harbiden iyi, face de paylaştım , Emine – 273

19. Aydın merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 31-01-2021 19:51:25

20. Kayseri dan kimler var. MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! . Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 125

21. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 22-02-2021 07:12:00

22. Bu konu : ” MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun , ziya – 187

23. Kilis dan kimler var. MSM’nin ırkçı bir Başkan olarak adlandırdığı bir seçim yılı sırasında “sistemik ırkçılığın” nasıl bir şey haline gelmesi şaşırtıcı değil mi? . vb .. Son birkaç nesil kahraman mı olacak? Orada gündem yok! . Selam paylaşım vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link