Müdürü görmeyi talep ediyorum

Millet, burada milyonlarca sağlık çalışanı, araştırmacı ve doktor açısından bazı yetersizlikler var.

Nüfus azaltma çabamızdaki ilk adım aşılar olmalı!

Şu anda tek gördüğüm, aşılanan her 1.000.000 kişiye karşılık sadece istatistiksel olarak-normal aşılamayı takip eden günler / haftalarda bunların sayısı ölüyor.

Neredeyse aşıların hiç zararlı olmadığı gibi …

Peki sonuç alamadığımız zaman bu milyonlarca komplocuya ne için ödeme yapıyoruz?

Ayrıca, hepsi bu konuda çok sıkıdırlar, sadece şarlatanlar ve akıl hastaları hakikat

Bak, temelde gevşiyoruz, Büyük Sıfırlamanın bir şey olmasını istiyorsak bu sayıları toplamamız gerekiyor. Aksi takdirde, biz aptalmışız gibi çıkar

… Progman3K tarafından gönderildi
[comments]

This Post Has 20 Comments

1. Gürbüz

Erzincan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-04-2021 15:56:05

2. mehmet

Ankara merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 05-04-2021 15:56:22

3. hatice

Slm siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

4. memo

Diyarbakır dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Slm paylaşımın inanki çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 197

5. Anonim

Mersin merkezden ben . Mrb sayfanız cidden dikkat çekici, saolun 05-04-2021 19:12:23

6. mehmet

Erzurum merkezden ben mehmet. Slm web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-04-2021 19:13:00

7. ali

Elazığ dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Selam web siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , ali – 416

8. hatice

İzmir merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız cidden mükemmel, facebookta paylaştım 05-04-2021 19:22:52

9. Anonim

Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , – 373

10. Aylin

Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Emine

Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, face de paylaştım

12. memo

Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 229

13. elif yılmaz

Kocaeli dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 222

14. banu

Kastamonu dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Slm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 22

15. ahmet

Tokat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-04-2021 20:34:50

16. ziya

Mardin merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 05-04-2021 20:35:10

17. Aylin

Kayseri dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Merhaba herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 5

18. memo

Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 369

19. memo

Düzce dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım , memo – 179

20. banu

Bitlis dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , banu – 51

Bir cevap yazın