Millet, burada milyonlarca sağlık çalışanı, araştırmacı ve doktor açısından bazı yetersizlikler var.

Nüfus azaltma çabamızdaki ilk adım aşılar olmalı!

Şu anda tek gördüğüm, aşılanan her 1.000.000 kişiye karşılık sadece istatistiksel olarak-normal aşılamayı takip eden günler / haftalarda bunların sayısı ölüyor.

Neredeyse aşıların hiç zararlı olmadığı gibi …

Peki sonuç alamadığımız zaman bu milyonlarca komplocuya ne için ödeme yapıyoruz?

Ayrıca, hepsi bu konuda çok sıkıdırlar, sadece şarlatanlar ve akıl hastaları hakikat

Bak, temelde gevşiyoruz, Büyük Sıfırlamanın bir şey olmasını istiyorsak bu sayıları toplamamız gerekiyor. Aksi takdirde, biz aptalmışız gibi çıkar

… Progman3K tarafından gönderildi
[comments]

Author

45 Comments

1. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-04-2021 15:56:05

2. Ankara merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 05-04-2021 15:56:22

3. Slm siten harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

4. Diyarbakır dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Slm paylaşımın inanki çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 197

5. Mersin merkezden ben . Mrb sayfanız cidden dikkat çekici, saolun 05-04-2021 19:12:23

6. Erzurum merkezden ben mehmet. Slm web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-04-2021 19:13:00

7. Elazığ dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Selam web siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , ali – 416

8. İzmir merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız cidden mükemmel, facebookta paylaştım 05-04-2021 19:22:52

9. Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , – 373

10. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 229

13. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 222

14. Kastamonu dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Slm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 22

15. Tokat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-04-2021 20:34:50

16. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 05-04-2021 20:35:10

17. Kayseri dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Merhaba herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 5

18. Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 369

19. Düzce dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım , memo – 179

20. Bitlis dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , banu – 51

21. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Selamın aleyküm sayfanız cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 24

22. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

23. Edirne merkezden ben doruk. Slm paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 13-04-2021 02:06:35

24. Rize dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Merhaba herkese web siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , mehmet – 16

25. Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden iyi, face de paylaştım , ahmet – 352

26. Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

27. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 46

28. Kırıkkale dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 342

29. Isparta merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-05-2021 08:26:33

30. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

31. Düzce dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Merhabalar web siten vallaha güzel, tebrikler , memo – 168

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 436

33. Selam herkese web siteniz vallaha billaha iyi, tebrikler

34. Antalya merkezden ben Emine. Selamlar siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-06-2021 00:44:30

35. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler

36. Muğla dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Selam herkese sayfan süper ötesi çok güzel, sağolun , banu – 497

37. Sinop merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-07-2021 16:48:59

38. Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten güzel, saolun , banu – 467

39. Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 111

40. Bu konu : ” Müdürü görmeyi talep ediyorum ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , ahmet – 448

41. Çanakkale dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Merhabalar paylaşım süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 23

42. Elazığ dan kimler var. Müdürü görmeyi talep ediyorum . Merhabalar sayfa inan ki mükemmel, sağolun , ali – 500

43. Selamlar sayfan inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link