Bana kulak ver. Kar fırtınası yüzünden bu belgesellerden bazılarını Disney + ‘da izliyorum. Ve sana söylemeliyim ki, Mufasa o çıkıntıdan kaymamış gibi görünüyor. Fırlatıldı.

Ve ne olduğuna bakın. Kimse bu “trajik olay” için hapis cezası önerisi bile almıyor ve yine de devasa güç yapıları değişti. Aniden Scar iş başında. Ceylanlar hangi cehennemde? Gitti. O zengin pislik ve arkadaşları için ayrılmış. Konuları umurunda değil. Bunların hepsi planın parçasıydı.

Günün kendisine geri dönelim. Bu nasıl oldu? Size nasıl olduğunu söyleyeceğim: Scar’ın kampanyası için görevliler sessiz bir antiloplar topluluğuna sızdılar ve kalabalığı izdiham noktasına kadar karıştırdılar. Kukla medya kuşlarının size söylediği şey, Kralı ayaklar altına alan ve neredeyse prensi öldüren bu öfkeli güruhun, Mufasa’nın tehlikeli sürülerin aşırı kalabalıklaşmasına yol açan kötü politikalarının sonucu olduğuydu, aslında bir darbeyi kolaylaştırmak için sahte bir bayrak operasyonu tasarımıydı.

Uyanmak. Gözlerinizi gerçeğe açın. Koyun olma. Ve ceylan olma.

Author

26 Comments

1. Van dan kimler var. Mufasa kendini öldürmedi . Selam herkese web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım , – 152

2. Bu konu : ” Mufasa kendini öldürmedi ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 94

3. Iğdır dan kimler var. Mufasa kendini öldürmedi . Selam paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 467

4. Batman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, saolun 15-02-2021 12:53:45

5. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 13:47:47

6. Sinop dan kimler var. Mufasa kendini öldürmedi . Merhaba web siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 219

7. Bu konu : ” Mufasa kendini öldürmedi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran edici, sağolun , hatice – 374

8. Karaman dan kimler var. Mufasa kendini öldürmedi . Selam herkese web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım , ahmet – 49

9. Batman dan kimler var. Mufasa kendini öldürmedi . Mrb web siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 205

10. Kayseri merkezden ben ali. Merhaba paylaşım cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-03-2021 16:22:46

11. Yalova dan kimler var. Mufasa kendini öldürmedi . selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 198

12. Bu konu : ” Mufasa kendini öldürmedi ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , ali – 256

13. Erzincan dan kimler var. Mufasa kendini öldürmedi . Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 265

14. Niğde merkezden ben banu. Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 03-04-2021 16:25:37

15. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, teşekkürler

16. Bartın merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun 13-04-2021 15:35:24

17. Gürbüz Reply

Mrb web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

18. Bu konu : ” Mufasa kendini öldürmedi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım , – 249

19. selam arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

20. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 27-05-2021 03:13:11

21. İzmir merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, sağolun 31-05-2021 17:50:10

22. Bu konu : ” Mufasa kendini öldürmedi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 485

23. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-06-2021 04:53:03

24. Bu konu : ” Mufasa kendini öldürmedi ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 350

25. Merhaba sayfan valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link