Bana kulak ver. Kar fırtınası yüzünden bu belgesellerden bazılarını Disney + ‘da izliyorum. Ve sana söylemeliyim ki, Mufasa o çıkıntıdan kaymamış gibi görünüyor. Fırlatıldı.

Ve ne olduğuna bakın. Kimse bu “trajik olay” için hapis cezası önerisi bile almıyor ve yine de devasa güç yapıları değişti. Aniden Scar iş başında. Ceylanlar hangi cehennemde? Gitti. O zengin pislik ve arkadaşları için ayrılmış. Konuları umurunda değil. Bunların hepsi planın parçasıydı.

Günün kendisine geri dönelim. Bu nasıl oldu? Size nasıl olduğunu söyleyeceğim: Scar’ın kampanyası için görevliler sessiz bir antiloplar topluluğuna sızdılar ve kalabalığı izdiham noktasına kadar karıştırdılar. Kukla medya kuşlarının size söylediği şey, Kralı ayaklar altına alan ve neredeyse prensi öldüren bu öfkeli güruhun, Mufasa’nın tehlikeli sürülerin aşırı kalabalıklaşmasına yol açan kötü politikalarının sonucu olduğuydu, aslında bir darbeyi kolaylaştırmak için sahte bir bayrak operasyonu tasarımıydı.

Uyanmak. Gözlerinizi gerçeğe açın. Koyun olma. Ve ceylan olma.

Author

7 Comments

1. Van dan kimler var. Mufasa kendini öldürmedi . Selam herkese web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım , – 152

2. Bu konu : ” Mufasa kendini öldürmedi ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 94

3. Iğdır dan kimler var. Mufasa kendini öldürmedi . Selam paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 467

4. Batman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, saolun 15-02-2021 12:53:45

5. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 13:47:47

6. Sinop dan kimler var. Mufasa kendini öldürmedi . Merhaba web siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 219

7. Bu konu : ” Mufasa kendini öldürmedi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran edici, sağolun , hatice – 374

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link