TL; DR, MSM anlatıyı boğazımdan aşağı itmeden doğru eğilim teorileri ve politikaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için nereye gidebilirim?

Bu yazıya, ana akım medyanın anlatıyı gerçekten boğazınıza ittiğinden ne kadar rahatsız olduğumdan bahsederek başlamak istiyorum. Bazı şeyler hakkında sorularım olacak ve internette arama yaptığımda, %90’ı çok tek taraflı, solcu argümanlara/fikirlere odaklanıyor gibi görünüyor. Bu kadar çok şeyin saklı olduğunu hissetmek beni gerçekten rahatsız ediyor ve herhangi bir şey hakkında gerçek bir iki taraflı argüman bulmak için gerçekten nereye bakmanız gerektiğini bilmek zorundasınız.

Babam CNN’in söylediği her şeyi ağzına alıyor ve bu çok sinir bozucu. HERHANGİ bir komplonun ne kadar makul olursa olsun, bir insanın inanabileceği en aptalca ve eğitimsiz şey olduğunu düşünüyor. Hükümetin bizimle derinden ilgilendiğine gerçekten inanıyor. Biden’ın tanrının insana hediyesi olduğunu düşünüyor. Bana aşı yaptırmam için baskı yapıyor, herkes aşı olursa Kovid’in ortadan kalkacağını söylüyor. Aşılar işe yarıyor, bu işe yarıyor, çocuk felci ve çiçek hastalığına bakın, aşıları var ve yok edildiler. Ben de bugün ona söyledim A. Hamileyim ve hamileyken ya da emzirirken rahat edemiyorum ve B. Gerçekten bunun çok ileri gittiğini ve hükümetin bizi kontrol etmeye ve birçok özgürlüğümüzü elimizden almaya çalıştığını düşünüyorum. , bana göre anayasal haklarımıza aykırı. Cevap verdi, “Tamam, öyle mi? Hangi özgürlükler? Gerçekten böyle bir şey yüzünden ölmek istiyor musun?” Bunun bir tür hükümet kontrolü olduğunu hissettiğimi söyledim ve bu zamanda bu beni son derece tedirgin ediyor. Çok kızdı ve gitti. Üvey annem suçluluk, manipülasyon ve korku taktiklerini dener. “Eğer aşı olmazsan, yıllık koro konserime katılamayacağım” (çok aptalca çünkü bu nasıl bir anlam ifade ediyor ve ben onlarla yaşamıyorum) veya “Aman tanrım duydun mu Covid’e yakalanıp ölen hamile kadının korkunç hikayesi hakkında???”

Silahların var olmaması gerektiğini ve silah şiddeti sorununu çözeceği için alınması gerektiğini düşünen birçok aile üyem var. Artık alamam. Kocam ve ben çok muhafazakarız ve bu çok rahatsız edici çünkü kendimi çok güçlü hissettiğim şeyler hakkında sayıca çok fazla ve bilgisiz hissediyorum.

Öyleyse sorum şu ki, bu aile üyeleriyle nasıl başa çıkabilirim ve bu muhafazakar konularda zeminimi korumak için kendime daha fazla güvenmek için hangi haber kaynaklarını, podcast’leri, kamuya açık konuşmacıları okuyabilirim?

Author

19 Comments

1. Karabük dan kimler var. Muhafazakar eğilimli haberler için çok liberal ailem/kaynaklarım ile ilgili yardıma ihtiyacım var . Selam herkese siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 414

2. Kırklareli merkezden ben . Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 15-08-2021 04:53:01

3. Bu konu : ” Muhafazakar eğilimli haberler için çok liberal ailem/kaynaklarım ile ilgili yardıma ihtiyacım var ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki iyi, teşekkürler , mehmet – 91

4. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan cidden güzel, teraziye tıkladım 15-08-2021 10:49:29

5. Slm web siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Selamın aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

7. Ankara dan kimler var. Muhafazakar eğilimli haberler için çok liberal ailem/kaynaklarım ile ilgili yardıma ihtiyacım var . Selam herkese sayfa harbiden mükemmel, şukuladım , ahmet – 98

8. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım valla dikkat çekici, sağolun 20-08-2021 01:03:32

9. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

10. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan cidden çok güzel, twitter da paylaştım 25-08-2021 16:13:22

11. Bu konu : ” Muhafazakar eğilimli haberler için çok liberal ailem/kaynaklarım ile ilgili yardıma ihtiyacım var ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , hatice – 356

12. Şanlıurfa dan kimler var. Muhafazakar eğilimli haberler için çok liberal ailem/kaynaklarım ile ilgili yardıma ihtiyacım var . Mrb siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 303

13. Bu konu : ” Muhafazakar eğilimli haberler için çok liberal ailem/kaynaklarım ile ilgili yardıma ihtiyacım var ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , – 248

14. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım 20-09-2021 09:29:42

16. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

Write A Comment