Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!!

Candace Owens 2,5 milyon Twitter takipçisi

Ben Shapiro: 2,7 milyon YouTube abonesi + kendi Snapchat abonelik programı

Steven Crowder: 5.21 milyon YouTube abonesi

TurningPointUSA: 1,3 milyon Instagram takipçisi

Charlie Kirk: 1.7 milyon Twitter takipçisi

Fox News: Tarihte en çok izlenen kablolu haber ağı

Tucker Carlson: Amerikan haber medyasında en çok izlenen siyasi sunucu

PragerU: 2.86 milyon takipçi; ayrıca, tamamı petrol lobicileri ve milyarderler tarafından finanse edilen gösterileriyle ilgili yukarıdaki siyasi yorumların bedelini ödüyor.

Ahh, evet, buyrun. Muhafazakarlar büyük teknoloji tarafından susturuluyor !!!

Evet, IQ’m 80 sorduğun için teşekkürler. TRUMP2024

“Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!!” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, sağolun , memo – 375

2. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 243

3. Kastamonu dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . Mrb siteniz yeminle güzel, şukuladım , – 109

4. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım , doruk – 317

5. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 209

6. Aydın dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 320

7. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 468

8. Bolu dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 33

9. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 195

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link