Candace Owens 2,5 milyon Twitter takipçisi

Ben Shapiro: 2,7 milyon YouTube abonesi + kendi Snapchat abonelik programı

Steven Crowder: 5.21 milyon YouTube abonesi

TurningPointUSA: 1,3 milyon Instagram takipçisi

Charlie Kirk: 1.7 milyon Twitter takipçisi

Fox News: Tarihte en çok izlenen kablolu haber ağı

Tucker Carlson: Amerikan haber medyasında en çok izlenen siyasi sunucu

PragerU: 2.86 milyon takipçi; ayrıca, tamamı petrol lobicileri ve milyarderler tarafından finanse edilen gösterileriyle ilgili yukarıdaki siyasi yorumların bedelini ödüyor.

Ahh, evet, buyrun. Muhafazakarlar büyük teknoloji tarafından susturuluyor !!!

Evet, IQ’m 80 sorduğun için teşekkürler. TRUMP2024

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, sağolun , memo – 375

2. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 243

3. Kastamonu dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . Mrb siteniz yeminle güzel, şukuladım , – 109

4. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım , doruk – 317

5. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 209

6. Aydın dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 320

7. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 468

8. Bolu dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 33

9. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 195

10. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 275

11. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

12. Kars dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . Mrb sayfanız valla çok iyi, şukuladım , Emine – 10

13. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 423

14. Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, saolun

15. Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 6

16. selamun aleyküm siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

17. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım

18. Ardahan dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 432

19. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten ciddiyim mükemmel, tebrikler 27-04-2021 22:07:10

20. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 31

21. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

22. Bartın dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 100

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 311

24. Düzce dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 102

25. Kocaeli dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 458

26. Bilecik dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . Selamlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 26

27. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 17-06-2021 08:47:26

28. Artvin dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 57

29. Antalya dan kimler var. Muhafazakarlar Big Tech tarafından susturuluyor !!! R / komploya ihtiyacımız var çünkü diğer tüm sosyal medya ve platformlar Marksistlere aittir !!!! . Slm web siteniz inan ki hayran edici, şukuladım , gaye – 423

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link