Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz?

Amerikan siyasetinin gittikçe daha fazla kutuplaşmaya devam ettiği bir sır değil. Pek çok BLM destekçisi, görüşlerinin DOĞRU olduğunu BİLİYOR. Pek çok ALM destekçisi bunun tam tersini hissediyor ve sivil söylem yok gibi görünüyor. Bunun nedeni de sır olmayan çeşitli faktörlerdir … her iki taraftaki medya şok ve öfkeye odaklanıyor ve sosyal medya algoritmaları bunu insanların haber kaynaklarının bir yankı odası haline getirerek daha da sağlamlaşmalarına izin veriyor. Onların görüşleri.

Bu konuyla ilgili sorularım, bu sağlamlaştırmayı sağlamak için toplumumuzda aktif olarak ipleri kim çekiyor ve neden? Politikacıların ve medyanın öfkenin şu anda destek kazanmanın en etkili yolu olduğuna inanması kadar basit mi, yoksa daha derin bir şey mi?

Hareketteki pek çok kusurun farkına varmasına rağmen BLM’yi destekleyen bir liberalim, çünkü karşı tarafın uyuşturuculara karşı başarısız savaş, polis gücümüzde açık eğitim eksikliği ve hesap verebilirlik gibi büyük sorunları bile kabul ettiğini görmüyorum. tamamen etkisiz ceza adaleti sistemi. Bununla birlikte, bahsi geçen konularda bu kadar küçük faktörler gibi görünen polis memurlarının beyaz ayrıcalığı ve ırkçılık gibi konulara odaklanmaları nedeniyle neden bu kadar çok kişinin buna karşı çıktığını tamamen anlayabiliyorum.

Seçim yaklaştıkça her iki taraf da birbirlerinden uzaklaşıyor gibi görünüyor ve bu utanç verici çünkü halkın her iki tarafı da etkileyen önemli sorunları görmezden gelmesine neden oluyor. “Onların” istediği bu mu? Öyleyse, “onlar” kimdir ve nedenleri nelerdir?

“Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz?” üzerine 14 yorum

1. Mardin merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 26-09-2020 17:54:39

2. Tunceli merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 03-10-2020 02:11:37

3. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-10-2020 15:54:54

4. Ağrı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, tebrikler 07-10-2020 19:13:37

5. Adana dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 181

6. Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-10-2020 13:42:33

7. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 324

Yorum yapın