Amerikan siyasetinin gittikçe daha fazla kutuplaşmaya devam ettiği bir sır değil. Pek çok BLM destekçisi, görüşlerinin DOĞRU olduğunu BİLİYOR. Pek çok ALM destekçisi bunun tam tersini hissediyor ve sivil söylem yok gibi görünüyor. Bunun nedeni de sır olmayan çeşitli faktörlerdir … her iki taraftaki medya şok ve öfkeye odaklanıyor ve sosyal medya algoritmaları bunu insanların haber kaynaklarının bir yankı odası haline getirerek daha da sağlamlaşmalarına izin veriyor. Onların görüşleri.

Bu konuyla ilgili sorularım, bu sağlamlaştırmayı sağlamak için toplumumuzda aktif olarak ipleri kim çekiyor ve neden? Politikacıların ve medyanın öfkenin şu anda destek kazanmanın en etkili yolu olduğuna inanması kadar basit mi, yoksa daha derin bir şey mi?

Hareketteki pek çok kusurun farkına varmasına rağmen BLM’yi destekleyen bir liberalim, çünkü karşı tarafın uyuşturuculara karşı başarısız savaş, polis gücümüzde açık eğitim eksikliği ve hesap verebilirlik gibi büyük sorunları bile kabul ettiğini görmüyorum. tamamen etkisiz ceza adaleti sistemi. Bununla birlikte, bahsi geçen konularda bu kadar küçük faktörler gibi görünen polis memurlarının beyaz ayrıcalığı ve ırkçılık gibi konulara odaklanmaları nedeniyle neden bu kadar çok kişinin buna karşı çıktığını tamamen anlayabiliyorum.

Seçim yaklaştıkça her iki taraf da birbirlerinden uzaklaşıyor gibi görünüyor ve bu utanç verici çünkü halkın her iki tarafı da etkileyen önemli sorunları görmezden gelmesine neden oluyor. “Onların” istediği bu mu? Öyleyse, “onlar” kimdir ve nedenleri nelerdir?

Author

71 Comments

1. Mardin merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 26-09-2020 17:54:39

2. Selam web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım

3. Muş merkezden ben ziya. Mrb web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-09-2020 02:16:17

4. elif yılmaz Reply

Slm siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. Tunceli merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 03-10-2020 02:11:37

6. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

7. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-10-2020 15:54:54

8. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, tebrikler 07-10-2020 19:13:37

9. selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 181

11. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-10-2020 13:42:33

12. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 324

13. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 33

14. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 324

15. Düzce merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım inan ki iyi, twitter da paylaştım 29-10-2020 11:13:23

16. Selam herkese sayfa harbiden güzel, face de paylaştım

17. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. Iğdır dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . selamun aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 400

19. Konya merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, sağolun 09-11-2020 21:03:39

20. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 74

21. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, tebrikler 20-11-2020 13:57:02

22. selamun aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, tebrikler

23. Amasya dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 90

24. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Slm sayfan inan ki mükemmel, saolun 06-12-2020 14:08:24

25. Denizli dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 262

26. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Merhabalar siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

28. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

29. Sakarya merkezden ben doruk. Selamlar sayfan vallaha iyi, tebrikler 24-12-2020 08:44:39

30. Çanakkale dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 264

31. Selamın aleyküm siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

32. Erzurum merkezden ben ahmet. Selam web sitesi inanki mükemmel, saolun 30-12-2020 02:31:27

33. Tunceli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 01-01-2021 09:36:10

34. Slm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Slm siten inan ki çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 366

36. Kırıkkale dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, teşekkürler , ziya – 223

37. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Mrb web siten inan ki dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 444

38. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 16-01-2021 16:27:18

39. Bartın merkezden ben banu. Slm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 13:41:42

40. Ağrı merkezden ben memo. Merhabalar siten cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 21-01-2021 14:51:23

41. Sivas merkezden ben Hasan. Merhabalar siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 30-01-2021 09:07:03

42. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 441

43. Niğde merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa valla dikkatimi çekti, saolun 12-02-2021 22:23:54

44. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 16-02-2021 04:43:54

45. Hatay merkezden ben ziya. Merhaba siten inanki çok iyi, şukuladım 19-02-2021 21:58:18

46. Nevşehir merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, face de paylaştım 20-02-2021 00:59:29

47. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-03-2021 02:08:39

48. Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, face de paylaştım

49. Siirt dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 91

50. İstanbul merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun 03-03-2021 15:00:53

51. Iğdır merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler 05-03-2021 16:22:48

52. Mrb paylaşımın inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

53. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, şukuladım , Hasan – 249

54. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

55. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle güzel, face de paylaştım , – 486

56. Selamın aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Ankara dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 7

58. Uşak dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . Slm sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 373

59. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , ali – 324

60. Muş merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-04-2021 08:18:58

61. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle hayran edici, face de paylaştım , gaye – 372

63. Selam web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

64. Bu konu : ” Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , – 407

65. Kars merkezden ben gaye. Slm siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 02:33:50

66. Osmaniye dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . Selam sayfanız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 163

67. Ankara dan kimler var. Muhafazakârların ve ilericilerin Amerika’daki görüşlerine ne kadar derinden yerleştiklerinden bahsedebilir miyiz? . Merhaba bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 273

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link