arkadaşlar, bir süre önce reddit’te bir yerde bir tehdit gördüm, hatırlayabiliyorsam, muhalif bir yahudinin yazdığı bir belge / mektup (sanırım) isabet alanların anti-semitizminin kökenleri hakkında yazdı. ya da II.Dünya Savaşı’nın gerçek tetikleyicileri hakkında. kesin olamam. Almanya’ya yakın olduğu iddia edilen Yahudilerin Amerika’yı savaşa kışkırtarak, kendilerini silahlandırdıklarında Amerikan hükümetine borç vererek refaha kavuşabilmeleri gerçeğiyle ilgili olduğuna inanıyorum .. i İçeriğin gerçekten bu olup olmadığından emin değilim, ancak umarım bazılarınız o gönderiye de adım atmıştır ve bana yardımcı olabilir. çok teşekkürler

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” muhalif yahudi II dünya savaşı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 106

2. Kastamonu dan kimler var. muhalif yahudi II dünya savaşı . Selam herkese sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , – 343

3. Bu konu : ” muhalif yahudi II dünya savaşı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 497

4. Adıyaman merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, sağolun 30-01-2021 14:42:18

5. Bu konu : ” muhalif yahudi II dünya savaşı ” çok güzel. Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 338

6. Gümüşhane dan kimler var. muhalif yahudi II dünya savaşı . selam arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 429

7. Adana dan kimler var. muhalif yahudi II dünya savaşı . Mrb web siten inanki çok iyi, şukuladım , ali – 156

8. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, teşekkürler

9. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 14-02-2021 05:37:26

10. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” muhalif yahudi II dünya savaşı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 474

12. Artvin dan kimler var. muhalif yahudi II dünya savaşı . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 271

13. Diyarbakır dan kimler var. muhalif yahudi II dünya savaşı . Mrb web siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 151

14. Ordu dan kimler var. muhalif yahudi II dünya savaşı . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 290

15. Bu konu : ” muhalif yahudi II dünya savaşı ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 153

16. Bu konu : ” muhalif yahudi II dünya savaşı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 491

17. Eskişehir dan kimler var. muhalif yahudi II dünya savaşı . Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 417

18. Bu konu : ” muhalif yahudi II dünya savaşı ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun , memo – 143

19. Şanlıurfa dan kimler var. muhalif yahudi II dünya savaşı . Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, tebrikler , Hasan – 75

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link