“… Muhtemelen Bill Gates / Jeffery Epstein bağlantısının en ilginç kısmı.” – James Corbett, 8/5/20 (İçeride Yeni Transkript)

SS: Epstein destanının en zorlayıcı yönlerinden biri Jeffrey’nin Zorro Çiftliği ve onu özel bir “günlük seks kaçakçınız değil” kategorisine koyan Öjeni / usta ırk yaratımına olan ilgisidir. James Corbett, geçtiğimiz hafta COVID-19, James’in Bill Gates belgeseli ve Epstein’ın Gates ile bağlantısı üzerine ilginç bir röportaj için Clyde Lewis’in Ground Zero Radio Show / Podcast’e katıldı. Hatta Epstein’ın 2020 salgınından haberdar olma olasılığını tartışıyorlar.

Bu, yazdığım 35+ dakikalık röportajın 7 dakikalık bir parçası ve burada sık sık ortaya çıktığını görmediğim birkaç alana değiniyor ve burada araştırma yapanlara yararlılık sağlayabilir. Şerefe

Clyde Lewis: Bill Gates aslında bilmeyenler için, muhtemelen bazıları biliyor, Bill Gates, seks suçlarından hüküm giydikten sonra Jeffrey Epstein ile bir ilişki geliştirdi. New York zamanlarına göre Gates, seks kaçakçılarının kötü şöhretli Manhattan konağında defalarca takıldı, bir zamanlar gece geç saatlere kadar kalarak Epstein’ın jetiyle bile yolculuk etti. Ancak Gates, Epstein ile bir iş ilişkisi ya da arkadaşlığı olmadığını ve onunla yalnızca New York Times’a göre tanıştığını iddia etti. Bununla birlikte, Gates ve Epstein, Epstein’ın New York malikanesine birçok kez ziyaretler de dahil olmak üzere en az altı kez bir araya geldi. Gates, 2011 yılında Epstein’ın yaşam tarzının “biraz ilgi çekici” bir alıntı olduğunu düşündü. Gates, meslektaşlarına gönderdiği bir e-postada “yaşam tarzı çok farklı ve ilgi çekici, ancak benim için işe yaramayacak” diye yazdı Gates Bridget Arnold, yalnızca Epstein sakinlerinin benzersiz dekoruna ve Epstein’ın Bay Gates’le tanışmak için tanıdıklarını kendiliğinden getirme alışkanlığına atıfta bulunuyordu ve “hiçbir şekilde bir ilgi veya onay duygusu iletme amacı taşımıyordu.”

Belki de Gates (kıkırdar), diyor, belki de Gates, Epstein’ın ana koridoruna şaşırmıştı. Yaralı askerler için İngiltere’den yapılmış yapay gözbebekleriyle kaplıydı. Bunu okudum ve hatırlarsanız, aylar önce New Mexico’daki Zorro çiftliği hakkında bir hikaye yazdık ve Epstein’ın sadece kötü şöhretli bir pedofil olmadığı, aynı zamanda modern bir Joseph Mengele gibi göründüğü de. Ve bilmiyorum James, eğer videolarının Zorro çiftliğinde oynayıp oynamadığını hatırlamıyorsam ve nasıl biliyorsun, Epstein öyle iken pek çok insanın bunu bilmemesi biraz garip. Pedofil olmasıyla nam salmış, öjeni de büyülüyordu ve pek çok insan Zorro çiftliğinin üreme öjeni programları üzerinde çalıştıkları bir alan olduğuna inanıyor. Bunun hakkında bir şey biliyor musun?

James Corbett: Biraz evet. Özel olarak Zorro çiftliği hakkında bir rapor hazırlamadım, ancak bahsettiğiniz şeylerin çeşitli parçaları hakkında konuştum. Ve aslında sadece bu “göz küresi” notunda, sahte gözlere hayranlık duyan başka bir kişinin elbette Jimmy Savile olduğunu ve insanların muhtemelen bu noktada neye dahil olduğunu biliyor olması ilginçtir.

Clyde Lewis: Vay.

James Corbett: Yine, orada bazı ilginç bağlantılar var, ancak Epstein’ın dahil olduğu daha bariz bazı şeylerin yanı sıra öjenikle de ilgisi olduğu ve Zorro çiftliğinin bunun bir parçası olduğu konusunda kesinlikle haklısınız. New York Times gibi ana akım raporlar, Epstein’ın “insan ırkını DNA’sı ile görmeyi umduğunu!” Ve sık sık meslektaşlarına, Zorro çiftliğinde bir seferde 20 kadına tohumunu hamile bırakma planından bahsetmişti, böylece bu üstün ırkın var olacağını görebiliyordu.

Epstein öjeni, özellikle de trans hümanizme takıntılıydı, bu da elbette bu eski ideolojinin modern bir güncellemesi. Ama onu motive eden, açıkça bahsettiği ve bu alandaki birçok araştırmacıyı finanse ettiği bir şeydi. Ve bunun Gates Epstein bağlantısının muhtemelen en ilginç kısmı olduğunu düşünüyorum. Aslında belgeselde söyledim, Gates’in neden kendisini çocuk seks taciriyle olan ilişkisinden uzaklaştırmaya çalıştığını anlamak zor değil. Ve belli ki Epstein, insanlara şantaj toplayan bir tür bal küpü operasyonuna karışmıştı. Ama dediğim gibi, belgeselde de söylediğim gibi, Gates Epstein hikayesini bastırma girişimi, tamamen farklı bir ortak ilginin açığa çıkmasını bastırma girişimi olabilir. Ve elbette bu ortak ilgi öjeni.

Ve aslında oradaki bağlantı, en bariz bağlantı, hem Microsoft’a hem de özellikle Bill ve Melinda Gates vakfına baş bilimsel danışman olarak hizmet etmiş Harvard eğitimli bir immünolog olan Boris Nikolic adlı bir adamdan geliyor. . Ve Epstein ve Gates’i gören herkesin 2011’de Epstein’ın Manhattan Mashin malikanesinde buluştuğu, kamuya açık olarak bilinen tek fotoğrafta Gates’in hemen yanında görünüyor. Nikolic, fotoğrafta haklı, bu da mantıklı çünkü üçü de yakından bağlantılıydı. Ve Nikolic, aralarında ve ortak öjenik çıkarları arasında bir tür arabuluculuk görevi gördü. Epstein’ın “kendini öldürmemesinden” sonra, Boris Nikolic, Epstein’ın mal varlığının yardımcı icracı veya yedek infazcısı olarak atandı.

Kendini uzaklaştırmaya çalıştı ve “Bilmiyordum, bunun hakkında hiçbir fikrim yoktu” dedi, ancak Gates’in bilimsel danışmanının Epstein’ın vasiyetinde yedek uygulayıcı olarak adlandırılması ilginçti. Ayrıca, örneğin Bill Gates’in, hastalığı iyileştirmek için bu CRISPR CAS9 genom düzenleme teknolojisini kullanmaya çalışan bir girişim olan Editas ilacı gibi şeylere yatırım yapan yatırımcı grubunu bir araya getiren kişiydi. Pekala, “yapacağız, bunu genomik seviyede çözeceğiz. Tek yapmamız gereken genetik yapınızı değiştirmek ki böylece virüsün üretmenizi istediği proteinleri üretemiyorsunuz ya da durum ne olursa olsun. ” Çok ilginç ve çok endişe verici bağlantılar çünkü açıkça hem Gates hem de Epstein öjenik amaçlar için biyoteknolojiye büyük yatırım yapmıştı.

Clyde Lewis: Bilirsiniz, Zorro’nun New York zamanlarında yayınlanan hikayesini okuduğumda ve bununla ilgili bir şov yaptığımda, aklımın bir köşesindeki şeylerden biri, çünkü o sırada ölümle uğraşıyordum. Tracy Twyman ve birkaç başka şey, Epstein ve diğerleriyle olan pedofil durumuyla ilgili araştırmalarında devam ediyordu. Ve beni endişelendiren şeylerden biri de Zorro çiftliğindeki haydut laboratuvarı duymak ve senin gibi uygulayıcıdan bahsediyormuş gibi, bu tür bir materyalin danışmanıydı. bir aşı oluşturmak için veya hatta kendisini bir virüs olarak maskeleyecek bir virüs veya teknoloji oluşturmak için kullanılabilir. Ve düşündüm ki, biliyorsunuz, New Mexico’da bir haydut laboratuvarımız var, biliyorsunuz, Epstein ve Gates’in buluştuğu yerde.

Merak ettim de Epstein’ın bu Corona virüsü hakkında bilgisi olup olmadığını, bilseniz de bilmeseniz de, kendisi de bir öjenik meraklısı olduğunu merak ediyordum. Ve tabii ki, biliyorsunuz, Gates bunu tahmin etti. Ama yine de Gates, üreme sağlığı üzerinde çalışmaya çalışan bilinen bir öjeni meraklısıyla görüşüyordu. Ve Bill Gates’in özel bir uzmanlık alanı olduğu hakkında çok şey biliyorsanız ve yaparsanız, üreme sağlığı ve aşılardır. Ve beni biraz ürküten şey de bu, çünkü eğer durum buysa, Epstein COVID-19 hakkında bir şeyler biliyordu …

James Corbett: Tamamen mümkün. Elbette gösterebileceğimiz ve ispatlayabileceğimiz gibi, benzer çevrelerde yüzdüler. Belli ki hem çeşitli biyoteknoloji girişimlerine hem de araştırmacılara çok para yatırdılar. Aslında kısa bir süre sonra ortaya çıkan skandalın bir başka kısmı, tüm MIT medya laboratuvarının yönetmen Joi Ito’nun Epstein’dan anonim bağışları kabul etmesi ve esasen onları Epstein için aklaması nedeniyle eleştirilmesiydi. Teorik olarak MIT, Epstein’dan bağış kabul etmese de, bu bağışlardan biri özellikle Ito’nun “Jeffrey Epstein tarafından yönetilen Bill Gates’ten bir hediyeydi” şeklinde yayınlanan bir e-postada yazdığı gibi geldi. Bu ne anlama geliyor? Bill Gates, Jeffrey Epstein’ın emriyle MIT medya laboratuvarına özel araştırmaları için para mı bağışlıyor? Yine, orada bazı tuhaf bağlantılar var. Bende yok, özellikle bu araştırma projesiyle ilgili ayrıntılara sahip değilim. ama Bill Gates’in bu salgın hakkında bildiği ve son beş yıldır “bizi uyararak” alıntı yapmadan alıntıladığı her ne olursa olsun, Epstein da bununla ilgili bir fikir sahibi olabilirdi.

Kaynak: Aftermath.media | “Bölüm 8/5/20: James Corbett ve COVIDIOTS ile çevrili”

““… Muhtemelen Bill Gates / Jeffery Epstein bağlantısının en ilginç kısmı.” – James Corbett, 8/5/20 (İçeride Yeni Transkript)” üzerine 17 yorum

1. Bingöl merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 09-08-2020 14:51:07

2. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-08-2020 17:41:34

3. Mersin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın yeminle güzel, teşekkürler 06-09-2020 02:20:30

4. Ardahan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:28

5. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler 09-10-2020 20:15:29

6. Kırıkkale dan kimler var. “… Muhtemelen Bill Gates / Jeffery Epstein bağlantısının en ilginç kısmı.” – James Corbett, 8/5/20 (İçeride Yeni Transkript) . Selamın aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 70

Yorum yapın