Muhtemelen bilmen gereken askeri haberler.

Başlamak için kendimle ilgili hiçbir şey açıklamıyorum ve bu doğruysa, bu çok uzak olmayan bir gelecekte kamuoyunun görüşüne girecek, muhtemelen bana deli veya tuhaf diyeceksiniz ama umurumda değil paylaşmak istiyorum hakkında duyduğum bir şey.

Rusya Gürcistan ve Polonya’yı almaya çalışıyor, Birleşik Devletler Ordusu Polonya’da ve Birleşik Devletler Donanması da Güney Çin Denizi’nde bir şey için hazırlanıyor, ne olduğunu bilmiyorum, tüm bildiğim bu, yapma muhtemelen yanılıyorum, buna çok dikkat et. Ama eğer bu bir çatışmayla sonuçlanırsa, evet, bunu ilk önce rastgele bir çılgın Reditor’dan duydunuz.

“Muhtemelen bilmen gereken askeri haberler.” üzerine 6 yorum

1. Hakkari merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 14-02-2021 12:13:00

2. Şırnak dan kimler var. Muhtemelen bilmen gereken askeri haberler. . Slm siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 453

3. Ağrı dan kimler var. Muhtemelen bilmen gereken askeri haberler. . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 265

4. Afyon merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım 20-02-2021 04:05:08

5. Bu konu : ” Muhtemelen bilmen gereken askeri haberler. ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 478

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link