Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir.

Komplo aboneliğini bırakmayı düşündüm ama buraya gelmeden edemiyorum, bu abonelik çok bağımlılık yapıyor …

Ayrıca aklımda yeni bir fikir parladı.

Bu aşı, özümüz ne olursa olsun, DNA veya RNA’yı değiştirebilir. Neden? Nüfusu azaltmak için bize zombi virüsü enjekte edebilirlerdi veya sadece bizi kısırlaştırabilirlerdi, belki bunu yapacaklar, ama bu DNA’nın trans hümanizmle ilgili bir şey olabileceğini düşünüyorum.

Elbette bizi süper insan yapmak istemiyorlar. ONLAR insanüstü, daha uzun yaşayan ve daha genç görünen yeni nesil olmak istiyor. Ve biz onların kobayıyız.

Bilim adamları her zaman yeni kanser tedavisi yaparlar ama onları gerçek hayat hastanesinde asla göremeyiz. Tüm bu yeni tedaviler Elitler içindir, bizim için değil. Sağlıkları ve uzun ömürleri için kobayız.

Bu aşı, bu deneylerden biri olabilir. Elon Musk çoktan sinir bağlantısı yaptı, bu yüzden bir sonraki adım DNA’mızı değiştirerek bizi daha fazla … cyborg yapmalı mı?

Bence Elitler kendileri cyborg olmak istiyor. İnsan vücudu çok kırılgandır ve sonsuza dek yaşamanın bir yolunu bulmak neredeyse imkansızdır. Sanırım zaten klonlar yapmışlar, ama görünen o ki bu klonlar başarılı değil. Bu klonlar mükemmel olsaydı, Hillary seçim sırasında nöbet geçirmezdi ve Biden bunama göstermezdi. Belki Biden’da bunama yok, ama o sadece bir klon ve klon teknolojisi muhtemelen şimdilik o kadar başarılı değil.

“Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir.” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım , doruk – 38

2. Bingöl dan kimler var. Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir. . Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 482

3. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 21-12-2020 01:49:11

4. Bu konu : ” Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım , doruk – 440

5. Muğla dan kimler var. Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir. . Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, şukuladım , mehmet – 116

6. Tekirdağ dan kimler var. Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir. . Merhaba herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 485

7. Bu konu : ” Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 457

8. Sinop merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:50:36

9. Samsun merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, sağolun 16-01-2021 21:33:27

10. Kars dan kimler var. Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir. . Merhaba web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 383

11. Artvin dan kimler var. Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir. . Slm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 314

12. Bu konu : ” Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 49

13. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 20:08:08

14. Bu konu : ” Muhtemelen bu aşı aynı zamanda trans hümanizm ile de ilgilidir. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 37

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link