Muhtemelen bilmediğiniz şey, nano boyutlu alüminyum parçacıkları vücudunuza vermek için chemtrails’in kullanıldığıdır. Florür ve alüminyumun epifiz bezinize konsantre olarak bilincinize ve özgür iradenize saldıran ikili bir silah sistemi oluşturduğunu. 2 sinerjiktir, yani birleştirildiğinde, her ikisinden de çok daha güçlüdür.

Ayrıca, dişe tırnağa savaşan güçlerin, bir yiyeceğin GDO’lu olduğunu etikette listelemek zorunda kalmadığını da biliyor olabilirsiniz. Bunun nedeni, GDO’lu gıdanın glifosat (Roundup) içermesi ve üçlü bir silahın 3. çatalı olması, yani sinerjik olarak florür ve alüminyumdan bile daha güçlü olmasıdır. 3’ü de birleştirildiğinde potenste 125 kata yakın bir artış.

Sonuç olarak, soluduğumuz havadaki toksinlerin saldırısına uğruyoruz. içtiğimiz su, yediğimiz yemek.

30 Comments

1. Tokat dan kimler var. Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. . Mrb sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 316

2. Afyon dan kimler var. Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. . Selamlar bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım , ziya – 288

3. Gürbüz Reply

Selam paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Mardin merkezden ben banu. Mrb sayfan inan ki iyi, şukuladım 31-07-2021 17:34:11

5. Bu konu : ” Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 295

6. Bu konu : ” Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, saolun , mehmet – 311

7. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. . Slm sayfanız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 407

8. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun

9. Bu konu : ” Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 352

10. Bilecik merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 05-08-2021 17:35:50

11. Hatay dan kimler var. Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. . Selam web siten harbiden çok güzel, şukuladım , banu – 107

12. Kastamonu merkezden ben ali. Selamlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 07-08-2021 03:40:12

13. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-08-2021 17:26:31

14. Bayburt dan kimler var. Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 112

15. Van dan kimler var. Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. . Selam paylaşım vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 64

16. Bu konu : ” Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 277

17. Bu konu : ” Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , – 495

18. Muğla merkezden ben hatice. Mrb sayfan valla hayran edici, tebrikler 23-08-2021 19:45:00

19. Selam herkese siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, saolun 28-08-2021 04:26:07

22. Bu konu : ” Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 212

23. Ardahan dan kimler var. Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. . Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım , doruk – 102

24. Sakarya merkezden ben doruk. Slm paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım 13-09-2021 09:44:32

25. Ordu dan kimler var. Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. . Selam herkese siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 103

26. Ağrı merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, saolun 21-09-2021 13:37:48

27. Uşak dan kimler var. Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. . Mrb sayfa cidden hoşuma gitti, tebrikler , ali – 415

28. Karaman dan kimler var. Muhtemelen hem Hitler’in hem de Stalin’in hapishanedeki mahkumları yerleştirmek için florür kullandığını biliyorsunuzdur. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 420

Write A Comment