Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil.

Ayrıca clickbait başlığı için özür dilerim, o sırada başka bir şey düşünemedim. Sanırım insanlara sormak istiyorum: Covid-19’un ciddiyetinden ve 4. kademe kilitlenmelerin gerekçesinden şüphe duyduğum için gerçekten aptal mıyım yoksa sadece yapılmış aptal hissetmek?

Artık gerçekten söyleyemem ve bunun beni susturduğunu hissediyorum. Özellikle Facebook’ta. Nasıl hissettiğimle ilgili yazılar yazmaya devam ediyorum, ancak çoğu zaman suçluluk ve fikirlerimin sorumsuz ya da aptal olduğu duygusuyla dolu. Beni gerçekten kendimden şüphe etmeme neden oluyor ve çoğu zaman gönderiyi silmek için istifa ediyorum ve sadece hiçbir şey söylememenin en iyisi olduğunu söylüyorum. Tartışma bile yok.

Bundan nefret ediyorum çünkü genellikle inandığım şeye dayanma inancına sahip biriyim, ama bu kendimden çok fazla şüphe duymama neden oluyor.

“Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil.” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle mükemmel, teşekkürler , gaye – 139

2. Denizli dan kimler var. Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. . Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, saolun , Aylin – 320

3. Konya dan kimler var. Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 289

4. Trabzon dan kimler var. Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. . Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, saolun , emin – 117

5. Bu konu : ” Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 183

6. Erzincan dan kimler var. Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. . Selam herkese sayfan inanılmaz hayran edici, şukuladım , ali – 300

7. Bilecik merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 29-01-2021 10:36:24

8. Bu konu : ” Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 309

9. Diyarbakır dan kimler var. Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 258

10. Van merkezden ben gaye. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 14-02-2021 13:51:51

11. Kütahya dan kimler var. Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. . Selam web siteniz yeminle çok iyi, sağolun , ali – 76

12. Bu konu : ” Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım , banu – 208

13. Ardahan dan kimler var. Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. . Selamlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 203

14. Bu konu : ” Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle mükemmel, sağolun , Emine – 350

15. Bu konu : ” Muhtemelen onay önyargısı nedeniyle bunu sormak için en iyi yer değil. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha çok güzel, tebrikler , ali – 83

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link