Sadece hayal et.

Kötü ve yozlaşmış insan ilerlemesi ve yapay zekanın ve insan arzularının / ihtiyaçlarının muazzam karmaşık büyümesiyle, sonunda bu noktaya gelirsek şaşırmam. Bilgi zaten kısıtlanmış durumda ve sadece ülke ve dünya olarak gidişatımız daha da kötüleşecek.

Author

29 Comments

1. Edirne dan kimler var. Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. . merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 460

2. Bu konu : ” Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , doruk – 57

3. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. . Selam paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 92

4. Muğla merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 23-01-2021 02:18:18

5. Ordu merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 23-01-2021 10:38:24

6. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, şukuladım 23-01-2021 21:21:14

7. Bu konu : ” Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 379

8. Ağrı merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, saolun 01-02-2021 15:56:44

9. Bu konu : ” Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. ” çok güzel. Merhabalar siten inanki hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 235

10. Bu konu : ” Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla iyi, face de paylaştım , Aylin – 133

11. Bu konu : ” Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım , hatice – 250

12. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, sağolun

13. Bu konu : ” Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler , ahmet – 103

14. Uşak dan kimler var. Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. . Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 38

15. Aksaray dan kimler var. Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. . Selam herkese siteniz valla hayran edici, tebrikler , emin – 460

16. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-02-2021 17:22:59

17. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, sağolun

18. Bu konu : ” Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 444

19. selam arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, teşekkürler

20. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-03-2021 04:40:55

21. Bingöl merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 02:24:45

22. Nevşehir dan kimler var. Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. . Mrb siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım , banu – 42

23. Bu konu : ” Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, sağolun , doruk – 31

24. Afyon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 23-03-2021 21:11:33

25. Bu konu : ” Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 386

26. Bu konu : ” Mukaddes Kitabın SADECE Darkweb’de Bulunabileceği Bir Dünya Düşünün. Bu Gerçeğe Hızla Yaklaşıyoruz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 56

27. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 10:58:39

28. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 20-04-2021 09:09:59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link