Mümkün olduğu kadar çok insana iğne yaptırmak için kitaptaki her numarayı kullanıyorlar. İşte nedeni. Enjeksiyonlar hala resmi olarak gelişimlerinin 3. aşamasındadır. Moderna için 27 Ekim 2022’de bitmeleri bekleniyor.. Diğer aşılar için benzer zaman çizelgeleri.

Bu, onaylanmamış bir aşı için hepimizin klinik deney gönüllüleri olduğumuz anlamına geliyor. Onaylanana kadar beklemek zorunda kaldılar, olumsuz olayların boyutunu iyi bilmek ve güvenli olduğundan emin olmak için 10 yıllık bir dizi aşamadan geçeceklerdi. Her türlü teknik engelle karşılaşacaklardı. Planladıkları şey için çok uzun. ucube schwab “covid krizi bir fırsattır” dedi. Fırsat uzun zaman önce kaçmış olurdu.

Şimdi, klinik deneyin sonunda insanların %100’üne aşı yaptırırlarsa, aşının etkilerini kiminle karşılaştırırlar? Vax’in etkilerini karşılaştırmak için bir grup aşılanmış ve bir grup aşılanmamış kişiye ihtiyacınız var. Nüfusun önemli bir kısmı aşısız kalırsa ve aşılanmamış nüfusun büyük bir bölümünün miyokardit, ADE, kalp yetmezliği, vb. nedeniyle öldüğüne tanık olursak… zarardan sorumludur. Bu nedenle, hepimizi bu kadar umutsuzca aşılamak isteyen adamları dava etmek için suçlayıcı kanıtlar var. Vax nedeniyle ölümleri, 2020’nin başlarında covid nedeniyle ölüm haline gelen yaşlılık nedeniyle ölümler olduğu gibi gizleyebilirler. Ancak kısırlık veya kalp sorunları ile hile yapamayacaklar, istatistikler.

Aynı şeyi çocukluk aşılarında da yaptılar. 1960’ların ortalarında toplu aşılara başlamadan ÖNCE, kızamık, tetanoz ve diğer hastalıklardan kaynaklanan ölümler önemli ölçüde 0’a düştü. Anlatı, bundan aşıların sorumlu olduğu ve “hayat kurtardığı”. Bugün, onlarca yıllık propaganda, yolsuzluk, ebeveynlere yönelik vergi teşvikleri, zorlama önlemleri sayesinde çoğu ülkede %95’in üzerinde aşılama oranlarına sahibiz. Anlatıya meydan okumaya çalışın, yani bir mahkemede yasal bir savaş, çok uzağa gidemezsiniz. Aşıların çocuklarınızı daha sağlıklı hale getirmediğini kanıtlamak için kiminle karşılaştırabilirsiniz? Karşılaştırabileceğiniz önemli bir grup yok. Artı, ilaç ve onların trilyonlarca dolarıyla karşı karşıya kalırsınız. Pediatristlerin aşısız küçük hastalarının aşılılardan çok daha sağlıklı olduğuna dair birçok geri bildirim var. Ama bunlar anekdot olarak kalıyor. Birçok kişi çift kör çalışma istedi. Bu yapılacak en doğru şey olacaktır. Çocukluk çağı vaxx ile ilgili tüm “komploları” sonsuza dek kapatacaktı. Mesele şu ki, bu tür çalışmaları yürütmeyi her zaman reddettiler. Hmmm….Nedenini merak ediyorum. Resmi olarak bahaneleri, etik dışı olacağı, aşısız çocukların bu ölümcül ölümcül hastalıklara maruz kalacakları. Şimdi, ilaç, SONSUZA KADAR tüm çocukları aşılamayı zorlamalı, yoksa olgusal, inkar edilemez kanıt aşılarına sahip olabiliriz (olur mu?)

Burada covid vax ile aynı senaryoyu tekrarlıyorlar. Artık toplu aşılar başladığına göre, sıkı bir programları var, çünkü kötü yan etkiler yakında büyük ölçeklerde ortaya çıkacak. %100’e yakın aşı oranlarına ulaşmak için yıllarca beklemeyi göze alamazlar. Bu yüzden vax propagandalarıyla zirveye çıkıyorlar.

Yıl sonuna kadar %70 aşı yapılmasını istediklerini açıkladılar. Sıkı programlarına ilişkin ipuçlarını paylaşıyorlar. Politikacılar o zaman her şeyin yavaş yavaş yeniden açılacağını iddia ediyor. Oradan, boşluğu kapatmak ve mümkün olduğunca %100’e yaklaşmak için aşısızların ömrünü imkansız hale getirecekler.

Yani asıl mesele direnmektir. En azından Ekim 2022’ye kadar. Uzak gibi görünse de. Vaxlenmemiş olanlar deneyin kontrol numunesidir. O zamana kadar beklendiği gibi kitlesel kayıplara tanık olursak ve nüfusun yeterince önemli bir kısmı hala aşılanmamışsa, bu suçluların büyük patron takımlarında peşinden gidilmesi gereken yasal bir mesele var.

TL; DR : suçtan kurtulmak için.

38 Comments

1. Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Selamlar web siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Hatay merkezden ben mehmet. Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 18-08-2021 12:56:19

4. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

5. Aydın dan kimler var. Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 34

6. Tokat merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz inan ki mükemmel, sağolun 18-08-2021 13:33:45

7. Bu konu : ” Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. ” çok güzel. Merhaba siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 492

8. Selam herkese siteniz süper ötesi çok iyi, saolun

9. Bartın merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, saolun 18-08-2021 13:43:38

10. Bu konu : ” Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 8

11. Antalya dan kimler var. Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. . merhaba arkadaşlar siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 73

12. Bu konu : ” Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 265

13. Iğdır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 18-08-2021 13:58:37

14. Gaziantep merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 18-08-2021 14:00:09

15. Konya merkezden ben . Selamlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun 18-08-2021 14:12:16

16. Balıkesir merkezden ben Aylin. Mrb siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 18-08-2021 14:17:36

17. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Merhaba sayfa inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Zonguldak dan kimler var. Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. . Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 341

22. Bu konu : ” Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 393

23. Gümüşhane dan kimler var. Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. . Selam paylaşımınız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 48

24. Siirt dan kimler var. Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. . Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 242

25. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. . Merhabalar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 82

26. Bu konu : ” Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, şukuladım , gaye – 421

27. Balıkesir merkezden ben ali. Selamlar sayfa inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 07:53:06

28. Kilis merkezden ben Emine. Slm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:43:36

29. Bu konu : ” Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 481

30. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-09-2021 12:29:15

31. Merhabalar web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 459

33. Gaziantep merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-09-2021 17:47:09

34. Bu konu : ” Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 185

35. Adıyaman dan kimler var. Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 181

36. Bu konu : ” Mümkün olduğunca %100’e yakın bir aşılama oranı istemelerinin nedeni bu. ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 315

Write A Comment