Macabre Maskeli Balosuna katılmayan insanlar genellikle “Umarım Virüsü yakalarsınız!” Gibi zamansız kısır sözler duymaya maruz kalırlar. ve “Umarım çocuklarınız ölür!”

Bu arada gerçek dünyada enfeksiyonların ve ölümlerin% 80’i obez insanların başına geldi. Vakaların geri kalan% 20’si geriatrikti veya önceden var olan tıbbi durumlardan muzdaripti.

Yaşlılık ve önceden var olan genetik koşulların yanı sıra, tüm sağlık sorunları ya eksikliğin ya da toksisitenin bir ürünüdür. Birbirine bağlı sistemleri içeriden dengeleyin ve amaçlarına hizmet edecekler.

Toplum sağlığı söz konusu olsaydı, diyet ve egzersiz dünya çapında tüm medyada tanıtılacaktı. Devlet müdahalesi, sosyopatik uzaklaşma ve maskeli balo zorunlulukları yerine bilimsel olarak doğru beslenme zenginleştirme kampanyalarını içerecekti.

Bütün bu olay bir prizma gibiydi, görünmeyeni böldü ve hepsinin gerçek renklerini açığa çıkardı. Kalplerinin meyveleri gözden kaçmadı. Bağışlanmakla birlikte bu unutulmayacaktır. İğne Naziler ve Maskholes erdem, güvenlik ve adalet için sinyal verir; ama korumaya çalıştıkları kendi etleridir.

Author

24 Comments

1. Slm web siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, şukuladım

3. Bu konu : ” Mümkün olsaydı, seçilmiş olanlar bile aldatılırdı. ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 27

4. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım 22-04-2021 18:37:33

5. Bu konu : ” Mümkün olsaydı, seçilmiş olanlar bile aldatılırdı. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 197

6. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Mümkün olsaydı, seçilmiş olanlar bile aldatılırdı. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 8

8. Selam paylaşım yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

9. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

10. Şanlıurfa dan kimler var. Mümkün olsaydı, seçilmiş olanlar bile aldatılırdı. . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, tebrikler , Emine – 428

11. Tunceli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa vallaha iyi, şukuladım 13-05-2021 19:56:54

12. Merhabalar sayfan valla mükemmel, linkedinde paylaştım

13. Erzurum dan kimler var. Mümkün olsaydı, seçilmiş olanlar bile aldatılırdı. . Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, saolun , Emine – 237

14. Selam herkese sayfanız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

15. Çorum merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun 07-06-2021 18:58:27

16. selamun aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Bu konu : ” Mümkün olsaydı, seçilmiş olanlar bile aldatılırdı. ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim iyi, face de paylaştım , Emine – 250

18. Bu konu : ” Mümkün olsaydı, seçilmiş olanlar bile aldatılırdı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, saolun , ahmet – 475

19. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-06-2021 23:09:36

20. Edirne dan kimler var. Mümkün olsaydı, seçilmiş olanlar bile aldatılırdı. . Selam paylaşım valla iyi, teraziye tıkladım , ziya – 290

21. Adıyaman merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 03:13:53

22. Karaman merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 15-07-2021 11:17:17

23. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 20-07-2021 14:18:21

24. Hakkari merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 26-07-2021 21:42:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link