Macabre Maskeli Balosuna katılmayan insanlar genellikle “Umarım Virüsü yakalarsınız!” Gibi zamansız kısır sözler duymaya maruz kalırlar. ve “Umarım çocuklarınız ölür!”

Bu arada gerçek dünyada enfeksiyonların ve ölümlerin% 80’i obez insanların başına geldi. Vakaların geri kalan% 20’si geriatrikti veya önceden var olan tıbbi durumlardan muzdaripti.

Yaşlılık ve önceden var olan genetik koşulların yanı sıra, tüm sağlık sorunları ya eksikliğin ya da toksisitenin bir ürünüdür. Birbirine bağlı sistemleri içeriden dengeleyin ve amaçlarına hizmet edecekler.

Toplum sağlığı söz konusu olsaydı, diyet ve egzersiz dünya çapında tüm medyada tanıtılacaktı. Devlet müdahalesi, sosyopatik uzaklaşma ve maskeli balo zorunlulukları yerine bilimsel olarak doğru beslenme zenginleştirme kampanyalarını içerecekti.

Bütün bu olay bir prizma gibiydi, görünmeyeni böldü ve hepsinin gerçek renklerini açığa çıkardı. Kalplerinin meyveleri gözden kaçmadı. Bağışlanmakla birlikte bu unutulmayacaktır. İğne Naziler ve Maskholes erdem, güvenlik ve adalet için sinyal verir; ama korumaya çalıştıkları kendi etleridir.

Author

6 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, şukuladım

2. Bu konu : ” Mümkün olsaydı, seçilmiş olanlar bile aldatılırdı. ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 27

3. Bolu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım 22-04-2021 18:37:33

4. Bu konu : ” Mümkün olsaydı, seçilmiş olanlar bile aldatılırdı. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 197

5. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link