Murdoch ve İngiltere Siyaset seçimi 97 ‘

Herkese merhaba, umarım hepiniz güvende ve sağlıklısınızdır.

97’de geçen bir şey yazıyorum ve merak ettim Murdoch ve yardakçıları ile ilgili ilginç hikayeler veya teoriler var mı ve Tony Blair’in heyelan seçimi nasıl? Ya da Murdoch’un başrolde yer aldığı gerçekten tehlikeli herhangi bir şey.

teşekkür ederim

“Murdoch ve İngiltere Siyaset seçimi 97 ‘” üzerine 12 yorum

1. Bartın merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-02-2021 23:27:40

2. Kırşehir dan kimler var. Murdoch ve İngiltere Siyaset seçimi 97 ‘ . Mrb sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 84

3. Bu konu : ” Murdoch ve İngiltere Siyaset seçimi 97 ‘ ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 129

4. Kırklareli merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, saolun 22-02-2021 06:27:48

5. Erzurum dan kimler var. Murdoch ve İngiltere Siyaset seçimi 97 ‘ . Selam paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , emin – 228

6. Balıkesir merkezden ben memo. Selamlar paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 27-02-2021 05:43:13

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link