Düşmeyin, Musk teknolojiyi seviyor, depopülatör değil, TPTB’nin anlatısına karşı çıkıyor. Örneğin, kilitlenmelere ve aşılara karşı. Bill Gates insanlığın çoğunu zehirlemeye çalışan bir depopülatör iken, o kadar açgözlü ki, gezegeni çoğumuzla paylaşmak zorunda kalmak istemiyor. İkisi de zengindir, benzerlikler burada biter.

Author

22 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

2. Şanlıurfa dan kimler var. Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. . Merhaba paylaşımınız inan ki mükemmel, sağolun , Hasan – 170

3. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, saolun 03-02-2021 16:13:45

4. İstanbul dan kimler var. Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. . Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 292

5. Bursa merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 18:19:47

6. Karabük dan kimler var. Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. . Merhabalar bu web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 491

7. Bu konu : ” Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun , – 63

8. Nevşehir merkezden ben . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-02-2021 19:18:25

9. Denizli dan kimler var. Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. . Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, saolun , memo – 217

10. Mersin dan kimler var. Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 116

11. Bu konu : ” Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok güzel, tebrikler , Emine – 298

12. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan cidden iyi, twitter da paylaştım 27-02-2021 09:25:01

13. Sivas dan kimler var. Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 228

14. Hatay merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler 11-03-2021 08:01:27

15. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. . Merhabalar paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 86

16. Bu konu : ” Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki iyi, facebookta paylaştım , banu – 484

17. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

18. İzmir merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım 26-03-2021 17:50:15

19. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

20. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

21. Ardahan dan kimler var. Musk, insanları GameStop hisseleri satın almaya teşvik ettikten sonra, WallStreet tarafından finanse edilen bir halı saha karalama kampanyası tarafından hedef alınmış gibi görünüyor ve bu da onu kılık değiştirmiş başka bir Gates olarak yanlış tanımlıyor. . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link