Kategoriler
Genel

Müslüman Kıyamet Teorisyeni: Wuhan Coronavirus, Yahudiler tarafından yapılan bir nükleer silah testidir ve nihayetinde Müslümanları serbest bırakmayı amaçlamaktadır.

Bildiğiniz gibi kıyamet teorileri Müslümanlar arasında önemli bir çalışma dalıdır.

Bu teoriyi başka bir Müslüman aracılığıyla saygın bir Müslüman alim tarafından duydum:

Wuham Coronavirüs'ün gerçek hasarı ihmal edilebilir olduğu için çok mantıklı.

Öyleyse neden Çin'in biyo-silah sahibi olma çabasını hızlandıracak birileri onu serbest bıraksın ki?

Dolayısıyla bu teori maliyet faydasını rasyonel olarak açıklar.

Sonraki sorular:

1. Biyolojik silah sahiplerinin etkisi konusunda çok emin değiller, Çin gibi bir ulusun test alanı olmasını gerektiriyorlar.

2. Çin Müslümanların nihai hedef olduğuna ikna olmuşsa, Müslümanlar reddedildikten sonra sadece ayakta duracaklar ve tamamen imha riski altında olacaklar mı?

Birden kıyamet teorilerinin daha fazla detayının artan talepleri var ….

“Müslüman Kıyamet Teorisyeni: Wuhan Coronavirus, Yahudiler tarafından yapılan bir nükleer silah testidir ve nihayetinde Müslümanları serbest bırakmayı amaçlamaktadır.” için 19 yanıt

Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten iyi, twitter da paylaştım 17-02-2020 18:30:33

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-02-2020 19:47:04

Mersin merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 05-03-2020 20:46:47

Bartın merkezden ben gaye. Slm paylaşımın gerçekten güzel, face de paylaştım 06-03-2020 02:35:11

Ardahan merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım 12-03-2020 02:49:56

Kırıkkale merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-03-2020 19:56:34

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 17-03-2020 16:58:28

Aksaray merkezden ben Emine. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-03-2020 10:57:55

Çankırı merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 31-03-2020 13:05:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir