Mutlu ev

Dünkü yarı zamanlı şovda hafta sonu House of Balloons / Glass Table Girls’ten bir satır yer alıyordu … “burası mutlu bir ev, biz burada mutluyuz, ah bu eğlenceli, eğlenceli eğlenceli eğlence”.

Bu örnek aslında Siouxsie ve Banshees’ın Happy house adlı 1980’li bir şarkısından geliyor ve içeriği gerçekten anlamak için videoyu izlemelisiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=amR6-neQBPE

Tam olarak bir komplo değil, örneklenmiş bir şarkı sözünün akıllıca kullanımı, kilitlenmeyle ilgili.

“Mutlu ev” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 56

2. Van dan kimler var. Mutlu ev . Merhaba sayfanız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 438

3. Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 133

4. Kocaeli merkezden ben emin. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-02-2021 21:54:50

5. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 22:32:45

6. Balıkesir merkezden ben doruk. Selamlar siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 08-02-2021 22:33:10

7. Manisa dan kimler var. Mutlu ev . Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 356

8. Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 55

9. Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 69

10. Afyon dan kimler var. Mutlu ev . Merhaba herkese siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 384

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link