Dünkü yarı zamanlı şovda hafta sonu House of Balloons / Glass Table Girls’ten bir satır yer alıyordu … “burası mutlu bir ev, biz burada mutluyuz, ah bu eğlenceli, eğlenceli eğlenceli eğlence”.

Bu örnek aslında Siouxsie ve Banshees’ın Happy house adlı 1980’li bir şarkısından geliyor ve içeriği gerçekten anlamak için videoyu izlemelisiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=amR6-neQBPE

Tam olarak bir komplo değil, örneklenmiş bir şarkı sözünün akıllıca kullanımı, kilitlenmeyle ilgili.

Author

27 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 56

2. Van dan kimler var. Mutlu ev . Merhaba sayfanız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 438

3. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, sağolun

4. Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 133

5. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok güzel, sağolun

6. Merhaba herkese web siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Kocaeli merkezden ben emin. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-02-2021 21:54:50

8. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 22:32:45

9. Balıkesir merkezden ben doruk. Selamlar siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 08-02-2021 22:33:10

10. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Mutlu ev . Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 356

11. Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 55

12. Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 69

13. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Mutlu ev . Merhaba herkese siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 384

14. Slm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

15. Kırşehir merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler 28-02-2021 15:00:30

16. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 448

18. Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. Selam siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 118

19. Isparta merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, şukuladım 18-03-2021 09:55:25

20. Karabük dan kimler var. Mutlu ev . Slm siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım , – 296

21. Merhabalar web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

22. Ordu dan kimler var. Mutlu ev . Selamlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 488

23. Bingöl merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 06-04-2021 12:21:00

24. Ordu dan kimler var. Mutlu ev . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 365

25. Sinop merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-04-2021 21:55:54

26. Bu konu : ” Mutlu ev ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 155

27. Yalova merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:24:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link