Bu Q-anon’a gidiyor. Bu çok şey söylemeli. İnsanların ölümsüz teknolojiyi dinlemesini istemeyen güçler. Hükümetin işleyiş biçiminin bütün BS’sini açığa çıkardı. İnsanların gerçeği duymasını istemiyorlar, bu yüzden onu forumda engellediler. Hasta. Müziğin müzik paylaşması neden engelleniyor? İğrendim.

https://youtu.be/29_jRFpn3PU

Author

16 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Müziği, müzik forumunda engellendi. . Selam siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 449

2. Selam herkese sayfan cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” Müziği, müzik forumunda engellendi. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 249

4. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler

5. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

6. Mrb web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

7. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Müziği, müzik forumunda engellendi. ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 355

9. Çorum dan kimler var. Müziği, müzik forumunda engellendi. . Mrb bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 256

10. Kayseri merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım 11-03-2021 21:45:36

11. Nevşehir merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, sağolun 14-03-2021 00:57:04

12. Ardahan dan kimler var. Müziği, müzik forumunda engellendi. . Merhaba herkese siten inanki iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 265

13. Uşak merkezden ben Gürbüz. Mrb siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler 10-04-2021 02:55:20

14. Batman merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-04-2021 05:45:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link