Kategoriler
Genel

Müzik daha androjen hale geldi mi?

Fark ettiğim bir trend …

Justin Bieber olay yerine geldiğinde birçok insan “Bebek” bir kız tarafından söylendi.

İşin garibi, insanlar yeni şarkıyı seviyor “Supalonely” BENEE (kadın sanatçı) tarafından Justin Bieber’a.

Buna ikna olmuş birkaç arkadaşım vardı “Hissedin” Portekiz tarafından. Adamın bir kadın şarkıcısı vardı.

Hatta Dua Lipa – “Şimdi başlama” biraz eşcinsel, tiz bir erkek sesi gibi geliyor.

Ria Mae tarafından gerçekten kafam karıştı – “Bükmek” ve Plajlar – “Ne var istiyorum” (Bunun bir trans şarkısı olduğunu düşündüm). Her ikisi de tamamen erkek sesi.

Ve sonra “Güller (Imanbek Remix)” SAINt JHN çıktı …. ve jüri hala bu konuda. Şarkı sözleri hakkındaki yorumlar bile biraz komik bulduğum “THEY” terimini kullanıyor.

Aslında kitleleri androjenileri ustaca ittiklerini hissediyorum. Aslında bu yazı ile konu üzerinde durmayacağımdan çok daha fazlası var.

Bunu fark eden var mı?

“Müzik daha androjen hale geldi mi?” için 23 yanıt

Yozgat merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 01:42:56

Sivas merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 01:24:54

Eskişehir merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sağolun 10-07-2020 16:34:39

Konya merkezden ben doruk. Slm sayfanız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-07-2020 14:29:00

Kırıkkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-08-2020 10:29:47

Afyon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-08-2020 15:17:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir