Müzik endüstrisi

Müzik endüstrisi, sadece kar için değer verdikleri sanatçı ile ilgilenmez. Tüm bu sanatçılar rastgele aşırı dozlardan ölüyor: Mac Miller, Lil Peep, Juice World, hepsi hızlı bir şekilde art arda. Hepsi tam anlamıyla orada şarkı sözleri (depresyon, anksiyete) yardım için çığlık atıyorlardı ve orada “hayranları” aslında onlara yardım etmek yerine, daha fazla istediğimiz şarkı söylerim. Büyüleyici ilaçlar var ve tüm bu gençler müziğe bağlı, bazıları uyuşturucuya giriyor ve orada tamamen mahvediyor.

Gelecek ve Juice World’de ilaç dünyası, meyve suyu dünyasının neredeyse her zaman uyuşturucu üzerinde olduğu açıktı, ancak gelecekte bunu kanıtlayan makaleler ve röportajlar var.

Sizi bir endüstride beyin yıkama yapmazlarsa, çoğu kişi aynı insanlar tarafından kontrol edilen başka bir endüstride beyin yıkamaya mahkumdur. Söyleyebileceğin gençlere zehir vermek.

Makale – https://hiphopdx.com/news/id.37070/title.future-reveals-why-he-always-raps-about-drugs-in-his-music-its-a-catch

Müzik video – https://www.youtube.com/watch?v=xBeXjXUesO4

https://www.youtube.com/watch?v=pPEgrNIWGCQ

“Müzik endüstrisi” üzerine 40 yorum

1. Kayseri merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 03-08-2020 23:40:48

2. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 19:47:26

3. Çanakkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 07:34:23

4. Kırşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-09-2020 10:33:03

5. Konya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler 17-09-2020 08:14:33

6. Tunceli merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-10-2020 20:47:01

7. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selam siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 10:28:47

8. Çorum merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:56

9. Bu konu : ” Müzik endüstrisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 359

10. Bu konu : ” Müzik endüstrisi ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 283

11. Kars dan kimler var. Müzik endüstrisi . Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , banu – 194

12. Bingöl dan kimler var. Müzik endüstrisi . Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun , ali – 114

13. Muğla dan kimler var. Müzik endüstrisi . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 156

14. Bu konu : ” Müzik endüstrisi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla iyi, tebrikler , banu – 14

15. Kırklareli dan kimler var. Müzik endüstrisi . Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 144

16. Kütahya dan kimler var. Müzik endüstrisi . Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 156

17. Sinop dan kimler var. Müzik endüstrisi . Selamlar siten yeminle mükemmel, sağolun , doruk – 23

18. Uşak merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-11-2020 06:14:28

19. Manisa dan kimler var. Müzik endüstrisi . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 500

20. Hatay merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 15-11-2020 04:05:02

21. Bu konu : ” Müzik endüstrisi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 385

22. Erzurum dan kimler var. Müzik endüstrisi . Slm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 192

Yorum yapın