Bigge smalls, çocukken duyduğum en şeytani şeytani şarkının rap müziği sandım. Müzik, içine attıkları tüm semboller ve programlama yüzleridir ve insanlar onu tanrı olarak görmezler. İnsanlar aptaldır, bu lanet olası matris ve illüzyondan uyanmamız ve beklediğimiz şeyle savaşmamız gerekiyor

Author

21 Comments

1. Yalova merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız cidden hayran edici, sağolun 03-02-2021 07:26:05

2. Hakkari merkezden ben . Selam herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-02-2021 07:26:54

3. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, saolun

4. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? . Slm web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 240

5. Slm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. Bartın merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 04-02-2021 07:44:44

7. Bu konu : ” Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ziya – 233

8. Denizli dan kimler var. Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? . Slm sayfa vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 288

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 152

10. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, şukuladım

11. Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım

12. Tokat dan kimler var. Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, şukuladım , hatice – 217

13. Balıkesir dan kimler var. Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? . Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, şukuladım , ziya – 389

14. Bu konu : ” Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 163

15. Mardin merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 14-03-2021 01:52:13

16. Muğla dan kimler var. Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? . Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 355

17. Manisa dan kimler var. Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? . Selamlar siten inanki iyi, sağolun , Hasan – 217

18. Bu konu : ” Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım , memo – 115

19. Samsun dan kimler var. Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? . selamun aleyküm sayfan yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 342

20. Bu konu : ” Müzik endüstrisi yüze nasıl semboller ve işaretler atıyor? ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 295

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link