90’ların ortasından 2000’lerin başına kadar rapçilerin gizlice gey olduklarına ve birbirleriyle çılgın gey alemleri yaşadıklarına dair birçok söylenti duydum ve okudum ve bazı güzel sus sözlerine sahip bir sürü eski şarkı var ama gerçekten bulamıyorum bu konuda açık konuşan kimse. Düşünceler? Rap müzikte eşcinsel sözler…

Author

36 Comments

1. Niğde dan kimler var. Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik . Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 500

2. Ağrı merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden güzel, face de paylaştım 09-07-2021 08:05:46

3. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik . Merhaba web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 264

4. Uşak merkezden ben doruk. Slm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 09-07-2021 08:08:15

5. Kütahya dan kimler var. Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik . Merhaba herkese siten inan ki mükemmel, şukuladım , ziya – 426

6. Bu konu : ” Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 262

7. Isparta dan kimler var. Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik . Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 82

8. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

9. Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

11. Bingöl merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım 11-07-2021 20:57:59

12. Aydın dan kimler var. Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik . Selamlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 42

13. Bu konu : ” Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 19

14. Ardahan dan kimler var. Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 447

15. Selam sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik ” çok güzel. Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 262

17. Selam herkese paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, tebrikler , ali – 400

19. Manisa merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler 27-07-2021 06:48:38

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 40

21. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz vallaha iyi, şukuladım 28-07-2021 06:25:58

22. Bu konu : ” Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 271

23. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

24. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

25. Artvin merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz harbiden güzel, saolun 22-08-2021 12:05:13

26. Artvin dan kimler var. Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik . selam arkadaşlar sayfa inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 49

27. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım 29-08-2021 03:38:07

28. Muş merkezden ben ziya. Slm web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım 31-08-2021 00:02:53

29. Muğla dan kimler var. Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik . Selam herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 378

30. Bu konu : ” Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 344

31. Bu konu : ” Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , – 436

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 118

33. Bu konu : ” Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 439

34. Nevşehir dan kimler var. Müzik Endüstrisinde Gizli Eşcinsellik . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, saolun , ziya – 422

35. Erzincan merkezden ben emin. Selam sayfanız ciddiyim çok iyi, şukuladım 26-09-2021 14:56:41

36. Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım 28-09-2021 03:19:03

Write A Comment