Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı

Bazı arkadaşlarım, Cuties’in göğsünü açığa çıkaran küçük birisini göstermesinin “çürütüldüğünü” söylüyor ve Forbes makalesi kaynağı olarak.

Makale, IMDB sayfasının eskiden minör göğsünü bir sahnede ortaya çıkarır, ancak daha sonra “resmi daha doğru yansıtacak” şekilde günceller. Netflix’in sözcüsünden bir yorum aldılar ve temelde bunu bir gün olarak adlandırdılar.

Birinin bu gerçeği kontrol etmeyi çürütüp çürütmediğini google’da yazarken kendimi iğrenç hissettim, ama dehşet içinde hiçbir şey bulamadım. Bu yüzden Netflix hesabıma (gelecek aya kadar abone olmayacağım) girip söz konusu sahneye karıştırmam gerekti.

Hiçbir koşulda bu filmi izleme midesi olmayanlara: 11 yaşındaki kızlar, bir yarışmada yenmek zorunda oldukları rakip bir grubun videosunu izliyor. Kızlar daha yaşlı görünüyorlar, ancak 18 yaşındaki kızların bir dans yarışında 11 yaşındaki kızlarla yarıştığından ciddi şüpheliyim. Kendini ifşa eden kız bana 15 gibi görünüyor. Özellikle kaç yaşında oldukları (belki kasıtlı olarak işaretlenmemesi için?) Belirsizdir. Ancak, pratik nedenlerden ötürü izleyicinin, bunların akranları olduğuna inanmaya bırakıldığını düşünüyorum.

“Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı” üzerine 6 yorum

1. Kars merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 06:23:06

2. Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 14-09-2020 11:05:25

Yorum yapın