Bazı arkadaşlarım, Cuties’in göğsünü açığa çıkaran küçük birisini göstermesinin “çürütüldüğünü” söylüyor ve Forbes makalesi kaynağı olarak.

Makale, IMDB sayfasının eskiden minör göğsünü bir sahnede ortaya çıkarır, ancak daha sonra “resmi daha doğru yansıtacak” şekilde günceller. Netflix’in sözcüsünden bir yorum aldılar ve temelde bunu bir gün olarak adlandırdılar.

Birinin bu gerçeği kontrol etmeyi çürütüp çürütmediğini google’da yazarken kendimi iğrenç hissettim, ama dehşet içinde hiçbir şey bulamadım. Bu yüzden Netflix hesabıma (gelecek aya kadar abone olmayacağım) girip söz konusu sahneye karıştırmam gerekti.

Hiçbir koşulda bu filmi izleme midesi olmayanlara: 11 yaşındaki kızlar, bir yarışmada yenmek zorunda oldukları rakip bir grubun videosunu izliyor. Kızlar daha yaşlı görünüyorlar, ancak 18 yaşındaki kızların bir dans yarışında 11 yaşındaki kızlarla yarıştığından ciddi şüpheliyim. Kendini ifşa eden kız bana 15 gibi görünüyor. Özellikle kaç yaşında oldukları (belki kasıtlı olarak işaretlenmemesi için?) Belirsizdir. Ancak, pratik nedenlerden ötürü izleyicinin, bunların akranları olduğuna inanmaya bırakıldığını düşünüyorum.

Author

55 Comments

1. Kars merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 06:23:06

2. Kayseri merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 14-09-2020 11:05:25

3. Slm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

4. Selamın aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Mersin dan kimler var. Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı . Selamın aleyküm siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , – 35

6. Uşak merkezden ben ali. Slm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 30-10-2020 02:44:34

7. Konya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, sağolun 04-11-2020 10:18:59

8. Burdur merkezden ben ziya. Slm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 11-11-2020 05:15:57

9. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 355

10. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 192

11. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba siten gerçekten mükemmel, tebrikler 24-11-2020 00:49:11

12. Yozgat dan kimler var. Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı . Selamlar sayfa vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 288

13. selamun aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

14. Tunceli merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:44:44

15. Balıkesir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:51:00

16. Ağrı merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-12-2020 21:04:21

17. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 263

18. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 216

19. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 290

20. Muğla merkezden ben gaye. Slm sayfa inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 12-01-2021 00:32:51

21. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 400

22. Çankırı merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-01-2021 12:43:01

23. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 294

24. Selam herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

25. Muş dan kimler var. Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı . Merhaba herkese sayfan yeminle çok iyi, saolun , ziya – 308

26. Çankırı merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın inan ki çok güzel, tebrikler 09-02-2021 23:28:49

27. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 249

28. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 468

29. Uşak merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, teşekkürler 21-02-2021 19:03:18

30. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun , Gürbüz – 253

31. Sivas dan kimler var. Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı . Merhaba herkese paylaşımın harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 403

32. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 50

33. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

34. Van merkezden ben ali. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-04-2021 05:31:03

35. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden güzel, face de paylaştım , mehmet – 306

36. Edirne dan kimler var. Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 2

37. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. Slm sayfanız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 390

38. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 06:12:12

39. Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

40. Trabzon dan kimler var. Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı . Merhaba web siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 103

41. selam arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

42. İzmir merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-06-2021 20:13:32

43. Mrb sayfa gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

44. Artvin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 08-07-2021 19:35:29

45. Yozgat dan kimler var. Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı . Mrb siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 228

46. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla çok hoşuma gitti, saolun , ali – 117

47. Sakarya merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 07:45:37

48. Kırklareli dan kimler var. Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı . Slm web siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 11

49. Uşak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 23-07-2021 04:07:26

50. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 472

51. Manisa dan kimler var. Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı . selamun aleyküm web siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 421

52. Bu konu : ” Müzik videosunda kadının göğsünü ifşa ettiği cuties sahnesini izlemekten aşırı hoşnutsuzluk yaşadı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 490

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link