Benim örneğim: metal imaj/kültür algım şöyle diyor: “İnsanların nasıl göründüğüm hakkında ne düşündüklerini o kadar çok önemsiyorum ki, nasıl giyineceğim, insanların nasıl göründüğümü düşündükleri umurumda değil. Ama sonuçta insanların nasıl göründüğüm hakkında ne düşündüklerini çok önemsiyorum çünkü böyle görünmek ve böyle giyinmek için aşırı ölçüler alıyorum ve bu arada kötü bir mesajla kötü müzik dinleyeceğim.”

24 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben . Merhaba siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 250

3. Rize merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 29-06-2021 05:07:40

4. Ardahan merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, saolun 29-06-2021 09:57:05

5. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben . Merhabalar sayfanız gerçekten mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 181

6. Bu konu : ” Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki çok iyi, teşekkürler , ahmet – 270

7. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 418

9. Bu konu : ” Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım , ali – 202

10. Bu konu : ” Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben ” çok güzel. Selam web siten valla dikkat çekici, tebrikler , doruk – 389

11. Düzce merkezden ben mehmet. Selam siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 13-07-2021 03:32:34

12. Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım

13. Mersin merkezden ben emin. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 19-07-2021 12:11:25

14. Bu konu : ” Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla iyi, facebookta paylaştım , memo – 316

15. Bursa dan kimler var. Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben . Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 483

16. Erzurum dan kimler var. Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben . Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 84

17. Elazığ dan kimler var. Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben . Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 86

18. Bu konu : ” Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun , Hasan – 164

19. selam arkadaşlar web siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Burdur merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun 31-08-2021 19:46:38

21. Bu konu : ” Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 392

22. Bitlis merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-09-2021 00:45:36

23. Kars dan kimler var. Müzik zihni köleleştirmek için kullanılır. Buna katılıyor musunuz? Rap genellikle iyi bir örnektir ama ben . Mrb bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 398

Write A Comment