Myanmar ordusu darbe soruları.

Yani bu, az önce düşen büyük bir haber gibi görünüyor. Myanmar ordusu liderlerini tutukladı ve şimdi VP, ordusuyla birlikte bir yıldır bununla olağanüstü hal ilan ediyor.

Siz bundan ne anlıyorsunuz? Ülkelerinin gezegenin en kötülerinden biri olabileceğini bilmekten başka Myanmar ve liderleri hakkında yeterince bilgim yok. Bu darbe / ayaklanma iyi bir şey mi? Veya endişelenmemiz gereken başka bir şey? Belki Biden’ın girmesi gereken bir savaş?

Durum hakkında daha fazla bilgi verebilecek biri varsa çok memnun olurum. SS’deki hikayeye bağlantı

This Post Has 20 Comments

1. doruk

Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

2. hatice

Şırnak merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, sağolun 01-02-2021 08:55:08

3. emin

Van merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım 01-02-2021 08:59:07

4. memo

Kilis dan kimler var. Myanmar ordusu darbe soruları. . Selamın aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 349

5. ali

Rize dan kimler var. Myanmar ordusu darbe soruları. . Selam herkese paylaşımın harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 49

6. mehmet

Bu konu : ” Myanmar ordusu darbe soruları. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 93

7. emin

Ankara merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımın inanki iyi, facebookta paylaştım 02-02-2021 16:10:17

8. Emine

Bu konu : ” Myanmar ordusu darbe soruları. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Emine – 374

9. elif yılmaz

Bu konu : ” Myanmar ordusu darbe soruları. ” çok güzel. Mrb web siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 299

10. Hasan

Çankırı dan kimler var. Myanmar ordusu darbe soruları. . Slm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 124

11. mehmet

Giresun merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 11-02-2021 07:47:04

12. hatice

Amasya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-02-2021 17:31:17

13. Anonim

Selamlar sayfa cidden mükemmel, saolun

14. ahmet

selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

15. ziya

Sinop merkezden ben ziya. Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-02-2021 08:22:38

16. elif yılmaz

Bu konu : ” Myanmar ordusu darbe soruları. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 466

17. emin

Zonguldak merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 16-03-2021 07:21:11

18. banu

merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

19. elif yılmaz

Bingöl dan kimler var. Myanmar ordusu darbe soruları. . selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 438

20. ahmet

Bu konu : ” Myanmar ordusu darbe soruları. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 492

Bir cevap yazın