https://www.frontiermyanmar.net/en/firearms-and-the-law-in-myanmar/

Kısa süre önce Myanmar’daki Silahların Tarihi hakkındaki bu makaleyi okudum. Bu çok ilginç. Çünkü sivillerin Silahlara sahip olmasının ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Demokratlar, Silahların savaş silahı olduğunu iddia etmeye devam ediyor. Ve doğrular. Silahlar savaş silahlarıdır. Ancak Demokratlar, “bu savaş silahlarını sokaktan kaldırmamız gerektiğini” iddia ediyorlar. Şimdi neden bunu yapmak istersiniz? Neden kasıtlı olarak DAHA FAZLA KURBAN yaratasınız? SUÇLAR HUKUK HAKKINDA BİR SİKİŞTİRMEZ. Bu yüzden suçlular. Bu toplu katliamlar, bu canavarlar kolay hedefler seçtikleri için olur. Öyleyse, bu çözümün cevabı gerçekten potansiyel kurbanları silahlandırmak olmaz mı?

Silahları satın almanın daha kolay ve ucuz hale getirilmesi, hedef bölgede yaşayan insanların kendilerini savunmalarına olanak tanır. Yanlış yer, yanlış zaman Neden Mağdur olmalıyım? Polisin konuma ulaşması için neden 60 saniye ila 3 dakika beklemem gerekiyor? Demokratların daha az kurban yerine daha çok kurban yapmak istemekte ısrarcı olmaları deliliktir.

Sonra askeri yönü var. Demokratlar 6 Ocak’a ayaklanma demeye devam ediyor. Seçim Gecesi bitmesi gereken büyük bir hileli seçimi barışçıl bir şekilde protesto eden bayraklı bir grup insan nasıl bir ayaklanma olabilir? Kurulu bir aday ilan etmek haftalar aldı. Gerçekleşen tek Cinayetler Kongre Binası Polisiydi. Ve temsil ettikleri vatandaşlar üzerinde kendi özel güvenlik güçlerinin ölümcül güç kullanmasına karşılık olarak, ülkenin her yerinden 26.000 Ulusal Muhafız Birliğine “kendilerini savunmaları” emrini verdiler. Bu, DC’de sahip olduğumuz en çok asker. Demokratların bu seçim için ağladığı ve Lincoln’e kaybettikleri için Birlik’ten başarılı oldukları 1. İç Savaş’tan daha fazla asker ve şu anda Irak ve Afganistan’da sahip olduğumuzdan daha fazla asker var. GERÇEK SAVAŞ BÖLGELERİ.

Şu anda SAVAŞ SİLAHLARI ile temsil etmeleri gereken insanları bizden koruyan 2.500 askerleri var. Ve Joe Biden, mahkeme emri olmadan mülkünüze el koymak için çok çalışıyor. Bir suçla bile suçlanmadan. Mülkünüzü elinizden almak gerçekten çok kolay. Sadece bir kişiyi kızdır. Bu daha sonra sizi rapor eder. Ve bu Kırmızı Bayrak Müsadere Programları mülkünüzü alıyor ve sadece Avukat ücretlerinden geri almak için Mahkemede 1.000 dolar harcamanız gerekiyor.

Az önce okuduğum Myanmar Silah mülkiyetinin kısa geçmişi, şu anda olanlara çok benziyor. Myanmar vatandaşları, 80’den fazla insanı ev yapımı Av Tüfekleriyle öldüren askeri diktatörlükle savaşmak zorunda. Joe Biden az önce yasakladı. Tesadüf? Kahretsin hayır. Biz Amerikalıların “Seri kodları” olmadığı için Ev Yapımı Silahlar yapmamıza izin verilmiyor. Bunlara “Hayalet Silahlar” diyorlar.

Propagandaya kanmayın. Silahlar fena değil. İnsanlar kötüdür. Ve bu dünyada bize zarar vermek isteyen birçok insan var. Ve Kurucu Babalar bunu biliyordu. Siviller hükümete eşit ateş gücüne ihtiyaç duyuyor çünkü herkesi dürüst kılan şey bu. Haklar oluşturmak için 1. Değişikliğe ihtiyacınız var. KAZANDIĞIMIZ hakları elimizden alınmaktan korumak için 2’nci kişiye ihtiyacınız var. 2. Değişikliği kaldırırlarsa, geri kalan her şey boş vaatlerden ibarettir. Eğer Demokratlar 2. Değişikliği bir Silah sahibi olmanın imkansız olduğu bir yere götürür veya sınırlarsa, bu askeri diktatörlüklerin ortaya çıktığı zaman. Ve tam olarak Washington DC’de neler oluyor? Askeri bir diktatörlük.

Author

30 Comments

1. Gümüşhane dan kimler var. Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. . Selam herkese sayfan harbiden güzel, teşekkürler , Emine – 321

2. Diyarbakır dan kimler var. Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. . Merhaba paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 49

3. Muş dan kimler var. Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. . Mrb sayfa valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 203

4. Bu konu : ” Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, tebrikler , Aylin – 403

5. Bu konu : ” Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 415

6. Kırıkkale merkezden ben ali. Slm sayfanız vallaha çok iyi, saolun 29-04-2021 04:57:28

7. Bu konu : ” Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. ” çok güzel. Slm siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 290

8. Bu konu : ” Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 328

9. Bitlis dan kimler var. Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. . Selamın aleyküm web siteniz inanki iyi, face de paylaştım , doruk – 200

10. Selam web siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Bayburt dan kimler var. Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. . Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 269

12. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Slm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-05-2021 13:43:08

13. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 26-05-2021 14:08:02

14. Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 290

16. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. . Merhaba web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 42

17. Merhaba siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

18. Bu konu : ” Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 223

19. Bu konu : ” Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , Aylin – 104

20. Bitlis merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz ciddiyim güzel, saolun 10-06-2021 01:58:29

21. Sivas merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, sağolun 18-06-2021 02:03:27

22. Edirne dan kimler var. Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. . Merhaba herkese web siten inanki iyi, twitter da paylaştım , memo – 90

23. Denizli dan kimler var. Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. . selamun aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 5

24. Rize merkezden ben gaye. Slm web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-07-2021 03:44:51

25. Bu konu : ” Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 498

26. Ankara merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 07:54:19

27. Çankırı dan kimler var. Myanmar’da olan şey tam olarak biz Amerikalıların Demokratların 2. Değişikliği kaldırmasına veya sınırlamasına asla izin vermememizin nedeni. . Selam sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 308

28. Yalova merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 07:42:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link