Mysterium

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mysterium_(Scriabin)

Anladığım kadarıyla Mysterium, kime sorduğunuza bağlı olarak insan ırkını daha yüksek varlıklar, iblisler veya gölge insanlarla değiştirmeyi amaçlayan, kısmen Alexander Scriabin tarafından yaratılmış bir müzik parçasıydı. Bu benim için çok etkileyici. Muhtemelen büyük olasılıkla işe yaramayacak olsa da, bunun youtube’da dinleyebileceğiniz küçük bir bölümü var ve onu dinlerken, şimdiye kadar duyduğum en güzel ve korkunç şey beni yönlendiriyor. bu eserin yaratılması sırasında tuhaf ve manevi bir şeylerin olmuş olabileceğine inanıyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz? Kesinlikle ilginç.

İşte küçük bölümün bağlantısı: https://youtu.be/V4YSysUn-Bk

“Mysterium” üzerine 44 yorum

1. Kayseri dan kimler var. Mysterium . Mrb paylaşımın valla çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 389

2. Osmaniye dan kimler var. Mysterium . Selam herkese web siten cidden çok iyi, tebrikler , ziya – 350

3. Bu konu : ” Mysterium ” çok güzel. Selam web sitesi cidden çok iyi, teşekkürler , ali – 497

4. Bu konu : ” Mysterium ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 456

5. Bu konu : ” Mysterium ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, sağolun , Aylin – 177

6. Niğde merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-10-2020 20:45:40

7. Karaman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inanki çok güzel, saolun 23-10-2020 22:35:32

8. Bu konu : ” Mysterium ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 134

9. Adana dan kimler var. Mysterium . selam arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 192

10. Bilecik merkezden ben ahmet. Slm sayfan gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 23-10-2020 23:35:58

11. Sivas merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 25-10-2020 17:07:57

12. Sinop merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 23:39:18

13. Bu konu : ” Mysterium ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle hayran edici, şukuladım , ziya – 98

14. Bu konu : ” Mysterium ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , – 177

15. Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım 09-11-2020 11:02:16

16. Karabük dan kimler var. Mysterium . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 377

17. Diyarbakır dan kimler var. Mysterium . Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 130

18. Bayburt dan kimler var. Mysterium . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 81

19. Bu konu : ” Mysterium ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 497

20. Bu konu : ” Mysterium ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 94

21. Bu konu : ” Mysterium ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 115

22. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 20:14:57

23. Ağrı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, şukuladım 15-01-2021 14:52:36

24. Bu konu : ” Mysterium ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, tebrikler , – 138

25. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 20-01-2021 21:36:10

26. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-02-2021 22:48:08

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link