Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz?

Arada sırada bu tür şeyler hakkında yazılar yazıyorum, onların gizli Vatikan kütüphanesinde hangi kitapların saklandığını veya büyük İskender tarafından büyük Zerdüşt kütüphanesinde ya da İskenderiye kütüphanesinde yok edildiğini bilmeyi diledim. Nag Hammadi metinlerini okuduktan sonra, gerçek tarihimizin özünü ve çoğu efsanenin ve dinin dayandığı şeyin özünü anladığımı hissediyorum. Yunan Tıp tanrısı Asklepius’un kitapları, Seth, Trismegistus, Shem, Adam, Diriliş İsa’nın Havarilerinden öğretileri ……. inanılmaz görünüyor, değil mi? Bunlar efsanevi figürlere benziyor ve onların yaşadığına dair kayıtlarımız yok, ancak tüm o gizli ve yok edilmiş kütüphaneleri düşünün ve kayıtların tutulduğu yer burası olabilir.

Elbette burada bir komplo var, eğer bu kitaplar atıfta bulunulan kişi tarafından yazılmamışsa, o zaman bir kişi veya kuruluş insan uygarlığının başlangıcından günümüze kadar binlerce yılı kapsayan tutarlı bir hikayeyi özenle bir araya getirmiştir ve JRR yapıyorlar. Tolkien veya GRR Martin, karşılaştırmalı olarak amatör görünüyorlar (her ikisi de doğrudan bu orijinal hikayeden alınmıştır).

Mesele şu ki, bu orijinal hikaye kötü gölge hükümetlerin dinini ifşa ediyor, tüm tarihin düşmanı olan savaş kışkırtıcı sübyancı bankerleri biliyor musunuz? Uzun lafın kısası İsrail tanrısı onları neredeyse unutulmaya yüz tuttu, Büyük İskender onları Fenikeliler olarak fethetti, sonra Roma Kartaca’yı Halk savaşlarında yerle bir etti. Şeytana tapıyorlar ve bu dünyanın Epstein’ın adası gibi olmasını istiyorlar, tıpkı Babil, Sodom veya Gomorrah gibi ve yok edilmeye devam ettiler, böylece en yüksek mevkilere sızmaya, dünyayı tefecilik yoluyla borca ​​boğmaya ve savaşları / soykırımları kışkırtmaya başladılar. perde arkasından. Bahsettiklerimi biliyorsun.

Yan izleme, ama düşmanımızın kim olduğunu, tanrılarını, dinlerini biliyorum ve efsanevi figürler gibi davranmak ve tüm çirkin gerçeğini gizli gizli kitaplarda ifşa etmek hiç mantıklı olmazdı, tamamen kötü adamların gündemine aykırı olurdu. . Bu metinlerin çoğunun yasal olmasına ve silmeye çalıştıkları gizli bilgilerin birçoğuna eğiliyorum. Papa III. Innocent, katarlara karşı bir Haçlı Seferi yaparak yaklaşık bir milyon Cathar’ın öldürülmesini emretti. Haçlı Seferi’nden “Hepsini öldürün ve Tanrı onları çözsün” geldi. Catharların neye inandıklarını biliyorum ve dinlerinin doğrudan bu gizli öğretilere dayandığını ve dinlerinin yayılmaması için ortadan kaldırıldığını biliyorum.

“Dünyanın kökeni” ni ilklerden biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum ve mevcut tüm komplo şeylerinden farklı bir şey istiyorsanız, ancak bunların hepsinin kökeniyle doğrudan ilgili ise, o zaman bunlardan hoşlanacağınızı düşünüyorum. İlk önce bir tuz parçasıyla alın, Yüzüklerin Efendisi gibi okuyun veya sadece parlak hikaye için bir şeyler okuyun, sonra düşünün ve okuduğunuz şeyle ilgili herhangi bir gerçeği bulup bulamayacağınızı görün.

Nag Hammadi Kütüphanesi:

http://www.gnosis.org/naghamm/nhlcodex.html

Dünyanın kökeni:

http://www.gnosis.org/naghamm/origin-Barnstone.html

Noktalama işaretleri için düzenlendi.

“Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz?” üzerine 12 yorum

1. Kütahya merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım 25-09-2020 01:53:42

2. Gümüşhane merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 01:58:06

3. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 424

4. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, saolun 19-10-2020 05:20:33

5. Bartın dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Merhaba sayfan harbiden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 326

Yorum yapın