Arada sırada bu tür şeyler hakkında yazılar yazıyorum, onların gizli Vatikan kütüphanesinde hangi kitapların saklandığını veya büyük İskender tarafından büyük Zerdüşt kütüphanesinde ya da İskenderiye kütüphanesinde yok edildiğini bilmeyi diledim. Nag Hammadi metinlerini okuduktan sonra, gerçek tarihimizin özünü ve çoğu efsanenin ve dinin dayandığı şeyin özünü anladığımı hissediyorum. Yunan Tıp tanrısı Asklepius’un kitapları, Seth, Trismegistus, Shem, Adam, Diriliş İsa’nın Havarilerinden öğretileri ……. inanılmaz görünüyor, değil mi? Bunlar efsanevi figürlere benziyor ve onların yaşadığına dair kayıtlarımız yok, ancak tüm o gizli ve yok edilmiş kütüphaneleri düşünün ve kayıtların tutulduğu yer burası olabilir.

Elbette burada bir komplo var, eğer bu kitaplar atıfta bulunulan kişi tarafından yazılmamışsa, o zaman bir kişi veya kuruluş insan uygarlığının başlangıcından günümüze kadar binlerce yılı kapsayan tutarlı bir hikayeyi özenle bir araya getirmiştir ve JRR yapıyorlar. Tolkien veya GRR Martin, karşılaştırmalı olarak amatör görünüyorlar (her ikisi de doğrudan bu orijinal hikayeden alınmıştır).

Mesele şu ki, bu orijinal hikaye kötü gölge hükümetlerin dinini ifşa ediyor, tüm tarihin düşmanı olan savaş kışkırtıcı sübyancı bankerleri biliyor musunuz? Uzun lafın kısası İsrail tanrısı onları neredeyse unutulmaya yüz tuttu, Büyük İskender onları Fenikeliler olarak fethetti, sonra Roma Kartaca’yı Halk savaşlarında yerle bir etti. Şeytana tapıyorlar ve bu dünyanın Epstein’ın adası gibi olmasını istiyorlar, tıpkı Babil, Sodom veya Gomorrah gibi ve yok edilmeye devam ettiler, böylece en yüksek mevkilere sızmaya, dünyayı tefecilik yoluyla borca ​​boğmaya ve savaşları / soykırımları kışkırtmaya başladılar. perde arkasından. Bahsettiklerimi biliyorsun.

Yan izleme, ama düşmanımızın kim olduğunu, tanrılarını, dinlerini biliyorum ve efsanevi figürler gibi davranmak ve tüm çirkin gerçeğini gizli gizli kitaplarda ifşa etmek hiç mantıklı olmazdı, tamamen kötü adamların gündemine aykırı olurdu. . Bu metinlerin çoğunun yasal olmasına ve silmeye çalıştıkları gizli bilgilerin birçoğuna eğiliyorum. Papa III. Innocent, katarlara karşı bir Haçlı Seferi yaparak yaklaşık bir milyon Cathar’ın öldürülmesini emretti. Haçlı Seferi’nden “Hepsini öldürün ve Tanrı onları çözsün” geldi. Catharların neye inandıklarını biliyorum ve dinlerinin doğrudan bu gizli öğretilere dayandığını ve dinlerinin yayılmaması için ortadan kaldırıldığını biliyorum.

“Dünyanın kökeni” ni ilklerden biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum ve mevcut tüm komplo şeylerinden farklı bir şey istiyorsanız, ancak bunların hepsinin kökeniyle doğrudan ilgili ise, o zaman bunlardan hoşlanacağınızı düşünüyorum. İlk önce bir tuz parçasıyla alın, Yüzüklerin Efendisi gibi okuyun veya sadece parlak hikaye için bir şeyler okuyun, sonra düşünün ve okuduğunuz şeyle ilgili herhangi bir gerçeği bulup bulamayacağınızı görün.

Nag Hammadi Kütüphanesi:

http://www.gnosis.org/naghamm/nhlcodex.html

Dünyanın kökeni:

http://www.gnosis.org/naghamm/origin-Barnstone.html

Noktalama işaretleri için düzenlendi.

Author

69 Comments

1. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Merhaba herkese siteniz inan ki güzel, teşekkürler

3. Kütahya merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım 25-09-2020 01:53:42

4. Gümüşhane merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-09-2020 01:58:06

5. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. Selamlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

7. Uşak merkezden ben gaye. Slm paylaşımın valla çok iyi, şukuladım 02-10-2020 11:18:34

8. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, saolun

9. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 424

10. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, saolun 19-10-2020 05:20:33

11. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, face de paylaştım

12. Bartın dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Merhaba sayfan harbiden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 326

13. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun

14. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

15. Artvin dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 267

16. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, saolun , Hasan – 260

17. Trabzon dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Merhabalar sayfanız valla mükemmel, saolun , ziya – 88

18. Elazığ merkezden ben Emine. Selam sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım 15-11-2020 20:24:51

19. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 99

20. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Slm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 302

21. Muğla dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler , banu – 8

22. Aydın dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran edici, şukuladım , memo – 421

23. İstanbul merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler 07-12-2020 08:26:54

24. Slm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

25. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:43:37

26. Ağrı merkezden ben Hasan. Mrb web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 21-12-2020 23:54:44

27. Manisa dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi iyi, şukuladım , banu – 320

28. Kırklareli dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, saolun , memo – 197

29. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 442

31. Gümüşhane dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . selamun aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 319

32. Çankırı dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Selam paylaşımınız vallaha çok iyi, saolun , Emine – 104

33. Tokat merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 14-01-2021 22:46:47

34. Edirne merkezden ben . selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, saolun 17-01-2021 16:27:04

35. Mrb paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

36. Kırıkkale dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Selam herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 40

37. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten vallaha iyi, face de paylaştım 31-01-2021 06:32:29

38. İzmir dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Merhabalar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , emin – 329

39. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 04-02-2021 19:17:22

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 95

41. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

42. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 19-02-2021 10:11:44

43. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 118

44. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

45. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 124

46. Selam herkese sayfanız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

47. Merhaba herkese sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Batman dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Slm web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , Emine – 147

49. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 244

50. Mersin dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Selamlar paylaşımınız ciddiyim güzel, şukuladım , gaye – 358

51. Hatay merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-03-2021 20:58:16

52. Van merkezden ben ali. Selam paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-04-2021 04:14:35

53. Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

54. Diyarbakır dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Selam web siteniz inanki dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 423

55. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 353

56. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , hatice – 188

57. Sakarya merkezden ben doruk. Selam sayfanız inan ki güzel, saolun 02-05-2021 20:25:42

58. Muğla merkezden ben banu. Merhaba web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-05-2021 15:01:11

59. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Slm sayfa yeminle çok güzel, tebrikler , ziya – 276

60. İzmir dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Merhaba paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 27

61. Bu konu : ” Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 215

62. Hakkari merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 24-05-2021 20:55:29

63. Yozgat merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım 25-05-2021 13:32:38

64. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-06-2021 22:44:54

65. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 06-06-2021 00:54:37

66. Artvin dan kimler var. Nag Hammadi metinleri 1945’te Nag Hammadi Mısır’da bulundu ve karbon 5. yüzyıla tarihlendi. Kaçınız bunları duydunuz veya içerdiklerini biliyor musunuz? Hiç onlardan bahsettiğini duydun mu? Bunlar silmeye çalıştıkları kitaplar ve tarihler. Hangi sırları içerdiklerini merak ediyor musunuz? . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 395

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link