Birkaç ay önce bunun başlangıcına yakın Walmart’taydım ve toplamım 13 dolar civarındaydı. 20 dolarlık bir banknot koydum. (Kendi kendime kontrol ediyordum) Makine daha sonra “hata – lütfen kartı takın” dedi ve bir çeşit arıza / dondu. Toplamım hala 13 doları borçlu olduğumu söylüyor. Bu yüzden bir işçiyi makineyi açıp faturamın sıkışmış mı diye bakması için çağırıyorum. Makineyi açtı ve LO VE İÇİNDE NAKİT OLMADIĞINA DİKKAT! Bana para koyup koymadığımı sormaya devam ediyor. Evet diyorum, 20 dolarlık bir banknot koydum. Bu noktada, ona para koyduğuma inanmıyormuş gibi görünüyor, bu yüzden yönetici gelir. “Bu çok tuhaf. Kartınızı takmayı deneyin. ” Buna karşılık olarak, “Kartla ödeme yapmak istemedim, bu yüzden 20 dolarlık banknotu neden yatırdım.” Bu yüzden “bir kart girişine sahip olmaktan hoşlanmanın tuhaf olduğunu ve genellikle makinenin çalışmasını sağladığını” söylüyor ve bu noktada çipimi yerleştiriyorum ve 20 dolarlık banknotun takıldığını kaydediyor ve bana para üstü vermeye başlıyor. Bunun arkasında bir “komplo” var mı bilmiyorum, ama şimdi 20 dolarlık banknot ve işlem artık banka kartımla kaydediliyor. Sanki sabitleyebileceğim bir “adı” veya “çipi” olmadıkça nakit ödemeye devam etmeme izin vermiyormuş gibi. Geldiğimiz korkunç zamanlar, şu andan itibaren bölgemdeki çoğu mağaza nakit kabul etmiyor ve size para da vermiyor. Ve senden kıçıma “bağış” toplamanı istiyorlar. Geç saatlerde başka ilginç nakit durumları olan var mı? Sorum şu, şimdiye kadar yaptıkları tek şey milyarlarca madeni paraya eklemek için DAHA FAZLA değişiklik yapmak olduğunda nasıl bir “ulusal değişim kıtlığı” var, tam anlamıyla 50’lerden kuruşlarım var ama yine de bize bitiyor …. madeni paralar nereye gidiyor peki?

Author

60 Comments

1. Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun 28-09-2020 22:17:39

3. Hakkari merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 30-09-2020 15:19:56

4. Merhaba herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, teşekkürler

7. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun

8. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 250

9. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki iyi, saolun , Aylin – 457

10. Denizli dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , hatice – 95

11. Selamın aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Karaman dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 66

13. Ankara dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Slm paylaşımınız yeminle güzel, teşekkürler , hatice – 194

14. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Selamın aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 76

15. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, saolun 09-11-2020 22:18:42

16. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

17. Afyon merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 16-11-2020 17:46:08

18. Kars merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-11-2020 12:37:41

19. Diyarbakır dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Selamlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 497

20. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 273

21. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 151

22. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, teşekkürler , mehmet – 216

23. Kütahya dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Selamlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 352

24. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, sağolun

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Selam paylaşımın valla iyi, teşekkürler , Gürbüz – 96

26. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha çok iyi, tebrikler , hatice – 421

27. Selamın aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

28. Gürbüz Reply

Slm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

29. Malatya dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 214

30. Bursa dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Slm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 126

31. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım

32. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 15

33. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 234

35. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 460

36. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 75

37. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ali – 375

38. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , – 265

39. Mrb paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

40. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 77

41. Muğla dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 364

42. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

43. Elazığ dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Selamlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 33

44. Diyarbakır dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 301

45. Adıyaman dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Slm sayfa süper ötesi dikkat çekici, saolun , ali – 479

46. Kırşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 26-04-2021 07:00:46

47. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 37

48. Kütahya dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 216

49. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa valla çok iyi, sağolun 09-05-2021 17:26:26

50. Selamlar paylaşımınız harbiden çok iyi, şukuladım

51. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 419

52. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

53. Adıyaman dan kimler var. Nakit kabul etmiyoruz ….. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , banu – 54

54. Bu konu : ” Nakit kabul etmiyoruz ….. ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım , doruk – 89

55. Kastamonu merkezden ben ali. Selam paylaşımın harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-06-2021 21:31:08

56. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link