Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar

(Bu benim tarafımdan bir komplo gün, bütün gün eleştir ama ben de tam olarak düşünmedim)

Bu yüzden bir alkoliğim ve kısa süre önce Naltrexone’u başka bir ülkeden çevrimiçi olarak satın aldım. Bu ilacı bir bireye reçete etmek çok zordur ve genellikle rehabilitasyonda alkol, yemek veya (benim inancıma göre) diğer tekrarlayan bağımlılık davranışları hakkında konuşulmaz.

Kilo kaybı için Google’dan:

Naltrekson, yeme davranışında rol oynayan μ-opioid reseptörüne yüksek afinitesi olan bir opioid antagonistidir. Hayvan çalışmaları, naltreksonun yemek yerken ortaya çıkan akümbens çekirdeğindeki dopamin artışını engellediğini ve ayrıca yiyecek alımını, yiyecek arayışını ve aşırı yemek yemeyi azalttığını göstermektedir.

Google’dan alkol için:

Naltreksonun kötüye kullanım potansiyeli olmadığı kabul edilir ve fiziksel bağımlılığın gelişmesine neden olmaz. Bir kişinin yasal olarak alabilmesi için bir reçete edinmesi gerekir ve bu ilaç tipik olarak, bireylerin alkol kullanım bozuklukları veya afyon bağımlılığından aktif olarak iyileştikleri durumlarda kullanılır. Naltrekson yoksunluk semptomlarını tedavi etmez; daha ziyade, alkol veya afyon uyuşturucuları için istekleri bastırmak için tasarlanmıştır. Naltrekson kullanan orta ila şiddetli alkol kullanım bozukluğu olan kişiler, nöbetlerin gelişmesi nedeniyle potansiyel olarak ölümcül olabilen içmeyi bırakırlarsa yoksunluk semptomları yaşayabilir. Bu bireyler, alkol kullanımlarını bırakmadan önce bir bağımlılık tıbbı hekimine veya psikiyatriste danışmalıdır.

Bunu bir araç olarak almanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. 2 REHABS OLDUM, bundan hiç bahsedilmedi !! Şansımın alkolik olduğunu da söylemek istiyorum. Çok istikrarlı bir işim var ve harika bir şirket için test mühendisiyim.

Hiç bahsedilmeyen ve elde etmek için karanlık yollardan geçmek zorunda olduğum bu ilacın sürekli dopamin bombardımanı için harika bir tedavi olabileceğine inanıyorum. Sadece uyuşturucudan veya yiyecekten bahsetmiyorum, her şeyi kastediyorum. Facebook, video oyunları, yemek, medya, çevrimiçi tartışmalar hakkında heyecanlanmak, uğraştığımız tüm sorunlar.

Başlangıçta da söylediğim gibi, bu tamamen benim fikrim ve üzerinde yeterince çalışmadım. Bunu bugün yeni buldum ama sanırım uyuşturucu olarak eziliyor çünkü TPTB daha baskın olsaydı ne yapacağını biliyordu.

Ayrıca bu kişisel olarak benim için harikalar yarattı (tamamen anekdot ama bağımlılığımın dışında hiçbir yan etkisi sıkıcı hale geldi ve benim için gerçekten iyi olan bir şey yapmak istedim.)

“Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar” üzerine 60 yorum

1. Sinop dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 90

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 314

3. Karabük dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , – 362

4. Muş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler 20-10-2020 02:38:02

5. Çanakkale merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 20-10-2020 02:41:26

6. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa vallaha hayran edici, face de paylaştım 20-10-2020 02:51:04

7. Mardin merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, sağolun 20-10-2020 04:53:59

8. Erzurum merkezden ben ziya. Mrb web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 20-10-2020 05:20:56

9. Samsun dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 440

10. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 190

11. Kırıkkale dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . Selam web siten vallaha hayran edici, teşekkürler , Emine – 4

12. Şırnak dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . selamun aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 36

13. Şırnak dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , ali – 35

14. Kırklareli dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 26

15. Trabzon merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 27-10-2020 13:12:14

16. Erzincan merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, saolun 29-10-2020 06:10:19

17. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız harbiden hoşuma gitti, tebrikler 01-11-2020 03:50:58

18. Samsun dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 301

19. Kayseri merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 07-11-2020 05:58:01

20. Bayburt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, tebrikler 13-11-2020 21:00:18

21. Karaman dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . Selam herkese web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım , banu – 238

22. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , emin – 389

23. Bartın merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 24-11-2020 05:17:55

24. Zonguldak merkezden ben emin. Merhaba web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-11-2020 10:19:53

25. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , – 201

26. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. Mrb web siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 43

27. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun 08-12-2020 12:11:11

28. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 438

29. Burdur dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, teraziye tıkladım , banu – 279

30. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki hayran edici, tebrikler , emin – 5

31. Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 22-12-2020 08:54:14

32. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 48

33. Bilecik merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 01-01-2021 00:01:51

34. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, şukuladım , ali – 422

35. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 22

36. Osmaniye merkezden ben emin. Merhabalar sayfa valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-01-2021 13:20:10

37. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 135

38. Denizli dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 466

39. Çanakkale dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 19

40. Adıyaman dan kimler var. Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle iyi, saolun , Gürbüz – 351

41. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım , banu – 16

42. Bu konu : ” Naltrekson ve tüm bağımlılıkların serbest bırakılması. Bu tamamen varsayımsal adamlar ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 462

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link