https://apnews.com/article/riley-june-williams-pelosi-laptop-d72c4d1014e027c2b363896b35a4aacb

İşte küçük, eğlenceli bir komplo teorisi. Bu kadın, Kongre Binası isyanı sırasında Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarını çaldı, onu Rusya’ya satmayı planladı, ancak görünüşe göre anlaşma başarısız oldu ve şimdi, mahkeme belgelerine göre, federallerin nereye gittiğine dair hiçbir fikri yok. Gizli? Yerlebir edilmiş? Araştıran akıllar bilmek ister. İşte bir mahkeme belgesi:

https://www.justice.gov/opa/page/file/1357051/download

“W1 ayrıca, WILLIAMS’ın Hoparlör Pelosi’nin ofisinden bir dizüstü bilgisayar veya sabit disk aldığını gösteren bir video gösteren WILLIAMS’ın arkadaşlarıyla konuştuğunu iddia etti. W1, WILLIAMS’ın bilgisayar cihazını Rusya’daki bir arkadaşına göndermeyi planladığını belirtti. cihazı Rusya’nın yabancı istihbarat servisi SVR’ye satmak için. W1’e göre, bilgisayar cihazının Rusya’ya transferi bilinmeyen nedenlerle başarısız oldu ve WILLIAMS hala bilgisayar cihazına sahip veya cihazı yok etti. Bu konu hala soruşturma altında. “

Tanım gereği, mahkeme belgesi doğruysa, en azından iki kişi, Williams ve onun Rus bağlantısı arasında, çalınan ve muhtemelen gizli materyalleri Rus hükümetine satmak için bir komplo var. Ne kadar derine gidiyor? Patlamış mısırım hazır.

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla mükemmel, tebrikler , gaye – 339

2. Bu konu : ” Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 500

3. Bu konu : ” Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 145

4. Bu konu : ” Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 127

5. Slm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Kırşehir dan kimler var. Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo . Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , gaye – 347

7. Bu konu : ” Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 132

8. Selamlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. Ağrı dan kimler var. Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo . Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler , ziya – 198

10. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım 14-03-2021 02:12:41

11. Nevşehir dan kimler var. Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo . Slm sayfan gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 237

12. Bilecik dan kimler var. Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo . Selamlar bu web sitesi valla mükemmel, sağolun , mehmet – 357

13. Bu konu : ” Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 232

14. Bu konu : ” Nancy Pelosi’nin dizüstü bilgisayarı: gerçek bir komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha dikkat çekici, saolun , – 435

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link