Bu, Dr. Bill H. Weld’in su ve gıda yoluyla dünya nüfusunun %85’ine enjekte edilen robotik nano parçacıkların teknolojisini gösterdiği 8 yıllık bir videodur. Covid ile nasıl ilişkili olabileceğini anlamak için videoyu izleyin. Bazı önemli noktalar:

“Belgelerin açıkça gösterdiği gibi, ABD hükümeti bir grip virüsünü taklit eden gizli bir “Armageddon nano cihazı” uygulamak için bir program başlattı ve iç ayaklanmalar, ayaklanmalar ve silahlı direnişler durumunda halk üzerinde etkinleştirildi.”

“Bir baz istasyonu, drone veya başka bir iletim yöntemi cihazı etkinleştirene kadar güvendesiniz.”

“Aktif hale getirildiğinde cihaz grip virüsünü taklit edecek. 10 ila 12 gün içinde öleceksiniz.”

Belki de Covid bu teknolojinin test çalışmasıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=0Ho2InyMnCU&t=769s

27 Comments

1. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 312

3. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. . selam arkadaşlar paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 174

4. Selam siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 186

6. Bu konu : ” Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki çok iyi, tebrikler , ali – 500

7. Denizli dan kimler var. Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. . Mrb paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 442

8. Selamlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Çanakkale dan kimler var. Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. . Merhaba web siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun , gaye – 130

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, şukuladım

11. Selam herkese web siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

12. Selamlar paylaşım inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

13. Kütahya dan kimler var. Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. . Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 427

14. Bu konu : ” Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 255

15. Amasya dan kimler var. Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. . Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 447

16. Bu konu : ” Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 367

17. Selamlar web siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

18. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

19. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 117

21. Bu konu : ” Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 370

22. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-09-2021 18:40:04

24. Trabzon dan kimler var. Nano Yurtiçi Quell öldürme anahtarı programı ve Covid. . Merhabalar sayfan inanki güzel, şukuladım , Emine – 5

25. Bursa merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım 19-09-2021 16:28:20

Write A Comment