Naomi Campbell, Heidi Klum, Ghislaine Maxwell, Prens Andrew ve Flavio Briatore, Jeffrey Epstein ile nasıl ilgilendiler. Gösterildiği gibi çoğu Epstein’ın Kara Kitabı’ndaydı. Klum’un mahkeme belgelerinde Epstein yoluyla seks kaçakçılığı kurbanı Virginia Giuffre tarafından Epstein’ın uçağında olduğu belirtildi.

SS: Gerçekler neler?

Naomi Campbell, Heidi Klum, Ghislaine Maxwell, Prens Andrew ve Flavio Briatore, Jeffrey Epstein’ın Kara Kitabı bunların tümü adlarını veya soyadlarını arayarak bulunabilir. Bu, Epstein aracılığıyla seks kaçakçılığı kurbanı Virginia Giuffre’nin yeni mühürlenmemiş mahkeme belgelerinde Epstein’ın uçağında olduğundan bahsettiği Klum’u kapsamıyor. Önlerindeki bu kolajda uçak listeleri de solmuş olarak görülüyor.

Bahsettiğim yeni belgeler ne olacak?

Yukarıda görebileceğiniz gibi, Virginia Giuffre’a seks kaçakçısı Ghislaine Maxwell hakkında sorular soruldu (Epstein’ın Kara Kitabı’nda, belli ki) tanık görüşmesi sırasında mahkemede. Bu, Bill Clinton’a Epstein’ın adasına “2 genç kızı” getirdiğini itiraf ettiği tanık röportajının aynısı …

Ama her neyse, ona Epstein’ın uçağında kimin olduğu soruldu ve şöyle dedi:

“Naomi Campbell, Heidi Klum, Bill Clinton vardı. Al Gore vardı, bir sürü model vardı …”

“Simpsons karikatürünün yapımcısı Matt Groning (bu belgede yanlış yazılmış), Jack CCousteau’nun torunu birçok iç mimar, mimar ve politikacı vardı.”

Ayrıca Alan Dershowitz ve Jean-Luc Brunel (model yönetimi Epstein tarafından finanse edilen) gibi röportajlarda diğer isimler aleyhinde konuştu.

Şimdiye kadar söyleyebileceğiniz gibi, bu korkunç skandala pek çok insan karışmıştı.

Bunun Campbell, Briatore ve Klum ile ne ilgisi vardı?

Naomi Campbell ve Flavio Briatore (her ikisi de Epstein’ın Kara Kitap’ında) 1998’den 2003’e kadar tekrar tekrar bir ilişkiye girdiler.

2000 yılında, kolajdaki mahkeme belgesinin altında Heidi Klum, Cadılar Bayramı partisinde Prens Andrew ve Ghislaine Maxwell (ikisi de Epstein’ın Kara Kitabı’nda) ile birlikte görülüyor. Bir sonraki bölüm sizi bu insanların hepsinin birbirine iyi bağlı olduğuna ikna edecek.

Klum ve Briatore, 2003’ten 2004’e kadar çıkmaya başladı. Leni adında bir kızları olduğu ortaya çıktı ve Klum onu ​​terk etti. Klum, Leni’nin Briatore’un hayatına karışmasını istemiyordu.

Daha sonra (kimse hızlıca okumak veya bu ikisi arasına yorum eklemek istemedikçe, bu, alakasız bir paragraftır), Klum müzisyen Seal ile çıkmaya başlar. Leni’yi birlikte büyüttüler ve 2005’ten 2014’e kadar evlendiler. Birlikte 3 çocukları oldu. 1 kızı Leni, 4 çocuğu Klum için yapıyor.

Merak edenler için bahsedilen isimlerin yaşları (sırayla):

2001 yılındaki bu çağları düşünün (yani 19 yıl önce). Sağ alttaki resim (soldan sağa) Briatore, Campbell, Giuffre ve Maxwell’i Naomi Campbell’ın Fransız Rivierası’ndaki (Fransa) bir yattaki partisinde göstermektedir. Giuffre bir makaleye göre 17 yaşındaydı.

Aynı gece, Prens Andrew’un (ortada) Londra’daki evinde Giuffre ve Maxwell’in olduğu ünlü fotoğrafının çekildiği yerdir.

Belgelere ve resimlere inanmıyorsanız, Giuffre tweet attı.

Beni partilerinde gördün, beni Epstein’ın evlerinde gördün, beni uçakta gördün, saçımı kestirdiğimi gördün, beni sokaklarda gördün, istismar edilmemi izledin. Beni gördün! # Farkındalık # Adalet #GhislaineMaxwell #JeffreyEpstein #NaomiCampbell #PrinceAndrew

Ayrıca, Amy Robach, ABC Haber Muhabiri, kendi kendine söyledi Virginia Giuffre ile ilgili son zamanlarda yayınlanan bilginin 3 yıl Epstein tutuklanmasının manşetindeyken (2015). Robach, onun sıcak bir mikrofona kaydedildiğini ve kaydedildiğini bilmiyordu. Giuffre ile röportaj yaptığını söyledi (kızlık soyadı bu videoda bahsedildiği gibi Roberts), ancak ABC’de yayınlamayacak kadar tehdit edildiler.

“Virginia Roberts ile bu röportajı yaptım … onu yayına alamazdık. Her şeyden önce bana ‘Jeffrey Epstein kim’ denildi. Sonra Saray Prens Andrew ile ilgili tüm iddialarına sahip olduğumuzu öğrendi ve bizi milyonlarca farklı şekilde tehdit etti … Bana her şeyi anlattı. Resimleri vardı, her şeyi vardı. Sahip olduğumuz şey inanılmazdı. Clinton, her şeye sahiptik. “

Kara Kitap perdeleri bu şovun arkasına düşürdü. Ve kitlelerin ortaya çıkan tüm bu yeni ifşaatlara uyanmaya başlaması an meselesi. Seks kaçakçılığı mağduru avukatı ve eski kurban Virginia Giuffre ve onun kar amacı gütmeyen kuruluşu “Kurbanlar Sessizliği Reddediyor” a tüm desteğimi veriyorum. Daha fazla belge getirin!

“Naomi Campbell, Heidi Klum, Ghislaine Maxwell, Prens Andrew ve Flavio Briatore, Jeffrey Epstein ile nasıl ilgilendiler. Gösterildiği gibi çoğu Epstein’ın Kara Kitabı’ndaydı. Klum’un mahkeme belgelerinde Epstein yoluyla seks kaçakçılığı kurbanı Virginia Giuffre tarafından Epstein’ın uçağında olduğu belirtildi.” üzerine 16 yorum

1. Bolu merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 13-08-2020 22:09:46

2. Amasya merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-08-2020 05:15:40

3. Bartın merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 08-09-2020 14:02:51

4. Hakkari merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-10-2020 10:14:03

5. Şırnak merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız inanki dikkatimi çekti, tebrikler 07-10-2020 16:15:13

6. Kayseri merkezden ben . Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 21-10-2020 09:39:59

Yorum yapın