Naomi Wolf nerede?

Naomi Wolf nerede?

Naomi Wolf geçtiğimiz günlerde Twitter’da Covid aleyhine uyandı. Özellikle çocuklarla ilgili olduğu için kilitlenme şüphecilerini ve özgürlük savunucularını retweetliyordu. Hatta vaxx Windows işletim sistemi platformunun şeytani doğasını bile yakaladı. Billy Goats’a yakalandı. Sonra sustu. Nerede olduğunu görmek için twitterına baktım. Daily Clout sitesini kontrol ettim ve günlerce hiçbir şey yapmadım. Sonra, bu bugün yayınlandı: https://dailyclout.io/opinion-covid-19-varants-and-the-safety-of-students/ Düştü.

This Post Has 12 Comments

1. elif yılmaz

Erzincan dan kimler var. Naomi Wolf nerede? . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 296

2. hatice

Bu konu : ” Naomi Wolf nerede? ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle iyi, saolun , hatice – 364

3. emin

Selamlar sayfanız valla mükemmel, sağolun

4. memo

Gaziantep merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 06-03-2021 02:38:47

5. ziya

merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun

6. Gürbüz

Bu konu : ” Naomi Wolf nerede? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 183

7. Hasan

Bu konu : ” Naomi Wolf nerede? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, sağolun , Hasan – 368

8. Anonim

Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. hatice

Bu konu : ” Naomi Wolf nerede? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 50

10. ziya

Bu konu : ” Naomi Wolf nerede? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, face de paylaştım , ziya – 344

11. Aylin

Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

12. hatice

Balıkesir dan kimler var. Naomi Wolf nerede? . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 372

Bir cevap yazın