Kategoriler
Genel

Naruto ve birini güç için feda etmek.

Bu bir süredir düşündüğüm ama asla gerçekten ifade etmediğim bir şey. Komplo dünyasındaki Naruto hayranlarım için, Uchiha’nın iktidardan birini kurban etmenin gerçek dünya bilgisine dayandığını hiç merak ettiniz mi? “Seçkinler” ile ilgili tüm bilgiler ve onların insani fedakarlıklarını kullanmalarıyla birlikte, bizim gibi daha fazla insanın bu fedakarlıklara bir şey olup olmadığını gerçekten merak etmeye başladığını düşünüyorum.

Ve bildiğimiz gibi, TV / Film medyası bir kurgu çalışması olarak halka gerçek bilgileri göstermenin bir yolu olarak kullanılır. Sanırım insanlar anime / manga’yı göz ardı etme eğilimindedirler, ancak belki de bu şovlar gerçek bilgileri kurgu olarak göstermek için de kullanılır. Dragon Ball Z, Naruto, Full Metal Alchemist, Bleach ve Titan’da Saldırı gibi anime izlenen en popüler animelerden bazılarıdır ve hepsinin manevi temaları vardır. Hatta bu şovlarla Avatar The Last Airbender’ı (muhtemelen en sevdiğim şov) bile topluyorum çünkü uyuyor.

Ve bu şovların bu manevi konuları yayınladığı kötü bir şey demiyorum ama bu şovların bu yüzden popüler olduğu görülüyor. Çünkü yankılanıyorlar. Ve Naruto’da insanın feda edilmesi, öyle görünüyor ki, aynı zamanda gerçek bir şey gibi görünen manevi bir konudur. Ancak, çakralar, chi ve simyada olduğu gibi, birçok insan bu şeyin varlığını ve manevi güçlerini inkar eder.

“Naruto ve birini güç için feda etmek.” için 11 yanıt

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 19-07-2020 08:57:46

Kilis merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2020 11:27:19

Tunceli merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 03:08:22

Gümüşhane merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-08-2020 08:08:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir