Kategoriler
Genel

NASA-JPL’de CBS Bilim danışmanına haftalar içinde Apollo 11’in sahte olduğunu bildirdi

Apollo 11 ay inişlerini kapsayan televizyon sunucusu Walter Walter Cronkite’nin (1969-1972) Apollo ay inişleri sırasında bilim danışmanı. Apollo 11’in aya inişlerinin gerçekleşmesinden haftalar sonra, sahte olduğu ve Nevada’da bir hangarda yapıldığı bildirildi. Bunu 2001’deki bir röportaj sırasında açıkladı.

“Kapıda yürüdüm ve JPL için halkla ilişkiler halkından biri, bir buçuk haftalık Apollo 11 deneyiminin asla gerçekleşmediğini iddia eden broşürler dağıtan adamın etrafında fışkırıyordu. Bu hikaye kaç yaşında ve ona NASA personeli tarafından neden kırmızı halı tedavisi verildiği, şimdi geriye baktığım ve neden bu soruyu neden sormadım diyemem bir gizem mi? “

https://www.awe130.com/moon-hoax/cbs-science-advisor-nasa-told-apollo-11-was-faked.html

“NASA-JPL’de CBS Bilim danışmanına haftalar içinde Apollo 11’in sahte olduğunu bildirdi” için 25 yanıt

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 21-06-2020 11:58:16

Bilecik merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, teşekkürler 23-06-2020 11:32:39

Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-06-2020 12:04:54

Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-06-2020 12:06:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir