NASA ve hükümet dünya dışı yaşamın var olduğunu biliyor ve onlarla yıllardır iletişim kuruyorlar. İnen bu NASA Mars Keşif Aracı’nın gizlenmeyi daha da desteklemek ve tüm “Bilgi Uçuranların” ve ET İnananlarının itibarını zedelemek için olduğunu biliyorum.

Hepinizden tekrar haber almayı seviyorum.

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 439

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 473

3. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, şukuladım 19-02-2021 16:35:06

4. Gürbüz Reply

Slm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler

5. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, saolun , Gürbüz – 145

6. Bu konu : ” NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , ali – 125

7. Bu konu : ” NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, saolun , ali – 485

8. Merhaba web sitesi inanki çok iyi, face de paylaştım

9. Muş merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 01:13:15

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, saolun , elif yılmaz – 405

11. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-04-2021 15:11:15

12. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

13. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 326

14. Bu konu : ” NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. ” çok güzel. Selam sayfa yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 128

15. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, teşekkürler 03-05-2021 02:24:47

16. Manisa merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler 03-05-2021 08:29:13

17. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 375

19. Bu konu : ” NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 281

20. Ankara dan kimler var. NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. . Selam web siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 359

21. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 23-06-2021 22:53:13

22. Erzurum dan kimler var. NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. . Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 214

23. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. . Slm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 268

25. Mardin dan kimler var. NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. . Slm web siten inanki hayran edici, face de paylaştım , doruk – 126

26. Bursa dan kimler var. NASA Mars Rover Lands! , Bence bu büyük örtüyü desteklemek için sahnelendi. . Selamlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 230

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link