NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu

https://www.youtube.com/watch?v=yzTOG4EvCdE

Dr Sidiq, NASA’da uzay optik teknolojilerinde Kıdemli Optik Mühendis, Uygur Projeleri Vakfı başkanı ve Uygur dilini ve kültürünü kurtarmak için bir aktivist. Şu anda Çin hükümeti, Nazi’nin “Nihai Çözüm” ölçeğinde soykırım yapmanın tam ortasında ve BM, Çin’in İnsan Hakları Konseyi’ne katılmasına izin verdi. Uygur halkı sistematik olarak hapsediliyor ve şok edici bir ölçekte öldürülüyor, ancak dünya bunu görmezden gelmeye devam ediyor.

“NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu” üzerine 27 yorum

1. Sakarya merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 30-11-2020 10:30:00

2. Erzurum merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-11-2020 15:47:27

3. Mardin dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 70

4. Kırklareli dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 470

5. Iğdır dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . Slm web siten gerçekten iyi, face de paylaştım , – 342

6. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 65

7. Giresun dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . Slm sayfanız vallaha billaha iyi, face de paylaştım , memo – 455

8. Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 25-12-2020 15:22:04

9. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 164

10. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun , emin – 55

11. Tunceli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 14-01-2021 10:54:07

12. Denizli merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 15-01-2021 12:56:46

13. Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 16:00:12

14. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 489

15. Giresun merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, tebrikler 04-02-2021 22:22:39

16. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 473

17. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 430

18. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, saolun , Aylin – 79

19. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 19

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link