https://www.youtube.com/watch?v=yzTOG4EvCdE

Dr Sidiq, NASA’da uzay optik teknolojilerinde Kıdemli Optik Mühendis, Uygur Projeleri Vakfı başkanı ve Uygur dilini ve kültürünü kurtarmak için bir aktivist. Şu anda Çin hükümeti, Nazi’nin “Nihai Çözüm” ölçeğinde soykırım yapmanın tam ortasında ve BM, Çin’in İnsan Hakları Konseyi’ne katılmasına izin verdi. Uygur halkı sistematik olarak hapsediliyor ve şok edici bir ölçekte öldürülüyor, ancak dünya bunu görmezden gelmeye devam ediyor.

Author

44 Comments

1. Sakarya merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 30-11-2020 10:30:00

2. Siirt merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 30-11-2020 14:51:06

3. Erzurum merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-11-2020 15:47:27

4. Mardin dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 70

5. selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sağolun

6. Kırklareli dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 470

7. Selamlar web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

8. Iğdır dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . Slm web siten gerçekten iyi, face de paylaştım , – 342

9. Selam herkese siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

10. Ankara merkezden ben Aylin. Selam sayfan inan ki hayran edici, sağolun 22-12-2020 12:28:29

11. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 65

12. Giresun dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . Slm sayfanız vallaha billaha iyi, face de paylaştım , memo – 455

13. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 25-12-2020 15:22:04

14. Hakkari merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun 31-12-2020 05:50:44

15. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 164

16. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun , emin – 55

17. Tunceli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 14-01-2021 10:54:07

18. Denizli merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 15-01-2021 12:56:46

19. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 16:00:12

20. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 489

21. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. Giresun merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, tebrikler 04-02-2021 22:22:39

23. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 473

24. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 430

25. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, saolun , Aylin – 79

26. Bingöl merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız cidden iyi, facebookta paylaştım 17-02-2021 12:18:00

27. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 19

28. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

29. Kütahya dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, tebrikler , Emine – 336

30. Mersin dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . Mrb siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , ahmet – 237

31. Kahramanmaraş dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 448

32. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-03-2021 21:20:21

33. Kilis merkezden ben . Merhabalar siten cidden hayran bıraktı, saolun 24-03-2021 06:38:29

34. Denizli merkezden ben Emine. Slm sayfan yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 00:55:19

35. Karabük dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 313

36. Mersin dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . Selam siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , gaye – 370

37. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , ziya – 477

38. Amasya dan kimler var. NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu . Merhaba siten cidden hayran edici, sağolun , hatice – 121

39. Manisa merkezden ben . Mrb bu web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2021 17:03:40

40. Van merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-05-2021 01:50:44

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 134

42. Bu konu : ” NASA Mühendisi Dr.Erkin Sidick, Çin’deki Uygur Soykırımı Üzerine Konuştu ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 98

43. Hatay merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 07-05-2021 03:59:10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link