Mars’ta sadece kayalar, buz ve yeraltı suyu varken neden bir Mars gezicimiz var? Ama güya dünya okyanuslarının sadece %5’ini mi keşfettik? Ayrıca NASA başlangıçta bir okyanus keşif organizasyonu olarak başladı, ancak daha sonra uzaya mı dönüştü? Ne buldular ve neden daha fazlasını keşfetmeye çalışmıyorlar? Aynı şekilde hisseden başka biri var mı? Ya da bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Author

29 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Adana merkezden ben ziya. Selamlar sayfa valla mükemmel, şukuladım 31-07-2021 20:29:54

3. Kocaeli dan kimler var. NASA / Okyanus Komplosu . Slm web sitesi valla çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 77

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” NASA / Okyanus Komplosu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 13

5. Bu konu : ” NASA / Okyanus Komplosu ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 291

6. Bu konu : ” NASA / Okyanus Komplosu ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 284

7. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inan ki mükemmel, saolun 02-08-2021 15:17:56

8. Antalya dan kimler var. NASA / Okyanus Komplosu . Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım , memo – 421

9. Burdur dan kimler var. NASA / Okyanus Komplosu . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, sağolun , Aylin – 483

10. Sivas dan kimler var. NASA / Okyanus Komplosu . Selam herkese paylaşımınız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 240

11. Bu konu : ” NASA / Okyanus Komplosu ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 390

12. Muğla merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun 07-08-2021 05:00:53

13. Bu konu : ” NASA / Okyanus Komplosu ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler , – 224

14. Manisa dan kimler var. NASA / Okyanus Komplosu . Mrb sayfanız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 452

15. Sakarya dan kimler var. NASA / Okyanus Komplosu . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 82

16. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler 18-08-2021 20:07:02

17. Merhabalar sayfan valla iyi, facebookta paylaştım

18. Kırşehir dan kimler var. NASA / Okyanus Komplosu . Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 108

19. Bu konu : ” NASA / Okyanus Komplosu ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 300

20. Tunceli merkezden ben hatice. Slm paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:44:03

21. Balıkesir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler 31-08-2021 02:00:18

22. Kayseri merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun 31-08-2021 18:42:31

23. Muğla merkezden ben ziya. Selamlar sayfa inanki güzel, teşekkürler 01-09-2021 18:28:04

24. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

25. selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

26. Bu konu : ” NASA / Okyanus Komplosu ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 466

27. Bu konu : ” NASA / Okyanus Komplosu ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 64

28. Bu konu : ” NASA / Okyanus Komplosu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 119

Write A Comment