Kategoriler
Genel

NASA Yöneticisi Michael Griffin: 2020’den önce aya bir adam koymak toprakların yasasıdır.

NASA Yöneticisi Michael Griffin 2009’da

2020’den önce aya bir adam koymak toprakların kanunudur.

2009 yılında NASA Yöneticisi Micheal Griffin şöyle dedi: “Üst düzey politika yapıcılardan birkaç kez soru sorduğumda şaşıracaksınız.” NASA Yöneticisi onlara şu cevabı verirdi: “Ahır yok. Önümüzdeki on yılı uzay uçuşu için çok fazla yetenek yaratarak geçireceğiz, umarım biraz ötesine geçeceğiz, ancak önümüzdeki on yılı bu milletin bir kez daha proaktif bir şekilde ve öngörü ile mallows ile attı “(Video part 1 at 4:38). Daha önce Griffin, toprak yasası ile NASA’nın ayda bir adamı 2020’den daha geç olmamak üzere yönlendirdiğini söyledi (Video bölüm 1, 4:20 ve 6:30). Bu monolog ve Soru-Cevap, kulakları dinlemek isteyenler için küçük bir mücevher.

https://www.awe130.com/moon-hoax/nasa-administrator-michael-d-griffin.html

“NASA Yöneticisi Michael Griffin: 2020’den önce aya bir adam koymak toprakların yasasıdır.” için 8 yanıt

Aydın merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2020 11:09:32

Tekirdağ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 26-06-2020 22:44:10

Batman merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-07-2020 18:36:14

Kütahya merkezden ben mehmet. Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-07-2020 03:44:21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir