Ben düz bir insan değilim, ama NASA yalan söylüyor. Beni gerçekten rahatsız eden bir şey, bana belli yerlere gitmenin ne kadar gülünç derecede uzun sürdüğünü söyleme cüretine sahip olmaları. Özellikle ay. BU MF’Yİ GÖRMEDİĞİMİ BİLİYOR MUYDUNUZ ?! Hiçbir yolu yok. Bunu başka gören var mı? Daha çok yalan var ama ben sadece bunu örtmek istedim.

Gönderen … Dystopianxx
[comments]

Author

8 Comments

1. Bartın dan kimler var. NASA’nın yalan ağı. . Merhaba bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 393

2. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

3. Kayseri dan kimler var. NASA’nın yalan ağı. . Selam herkese siten inan ki mükemmel, saolun , ahmet – 46

4. Adıyaman dan kimler var. NASA’nın yalan ağı. . Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 177

5. Bu konu : ” NASA’nın yalan ağı. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 244

6. Bu konu : ” NASA’nın yalan ağı. ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 491

7. Bu konu : ” NASA’nın yalan ağı. ” çok güzel. Mrb siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 472

8. Muş merkezden ben memo. Selam sayfan inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 06-04-2021 18:41:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link