Ben bir NASCAR hayranı değilim ama tüm bunların ele alınış şekli kesinlikle anlamsız. yani NASCAR neden gitti ve bu garajı daha önce kullanmışlarsa ve neden garajı çekmenin bir ip olduğunu bilmeliydiler. Ayrıca koşan ve Bubba’ya konuşan kişi de bunun bir ilmik olmadığını da fark etmiş olmalı. Tüm bunların nasıl oynandığını ve Bubba’nın bu medya röportajlarında nasıl tepki verdiğini görünce, bir parçam birisinin bu şeyi ayarlamaya çalıştığını hissediyor. NASCAR, bu saçmalık için gerçekten her taraftan bir darbe aldı. Bubba’ya söyleyen kişinin bir şey için NASCAR’a dönmeye çalışıp çalışmadığını merak ediyorum. İnsanlar daha çılgınca şeyler yaptılar, ama bu sadece benim teorim.

Author

69 Comments

1. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Artvin merkezden ben gaye. Merhaba web siten harbiden iyi, tebrikler 24-06-2020 21:31:50

3. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun

4. Selam paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 06-07-2020 01:58:44

6. İzmir merkezden ben mehmet. Slm web siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 12-07-2020 09:39:31

7. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok güzel, saolun

8. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

9. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım 24-07-2020 10:51:03

10. Konya merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım 06-08-2020 21:13:24

11. Nevşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-08-2020 02:36:53

12. Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, tebrikler 09-08-2020 19:38:20

13. Gürbüz Reply

Merhaba web siteniz yeminle çok güzel, şukuladım

14. Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

15. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 15:21:38

16. İzmir merkezden ben ziya. Selam sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 09-09-2020 12:10:20

17. Eskişehir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 18-09-2020 02:24:16

18. Amasya merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz valla iyi, teşekkürler 20-09-2020 12:29:59

19. Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 23:26:11

20. Gaziantep merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-09-2020 04:12:49

21. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, sağolun

22. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun

23. Mrb paylaşım vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

24. Edirne dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Merhaba herkese bu web sitesi inanki iyi, şukuladım , ahmet – 218

25. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 324

26. Mardin dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Mrb paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 450

27. Tokat dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Selam web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 355

28. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:54:07

29. Sakarya dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . merhaba arkadaşlar siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 186

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 46

31. Karabük merkezden ben ali. Slm siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 27-12-2020 01:52:48

32. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 424

33. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 232

34. Adıyaman dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Selamın aleyküm siten vallaha güzel, teraziye tıkladım , ziya – 147

35. Bursa dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Slm sayfanız harbiden çok iyi, şukuladım , ahmet – 362

36. Niğde dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Slm paylaşımınız harbiden iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 450

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 178

38. Manisa dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun , emin – 144

39. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 259

40. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

41. Selamlar siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

42. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, saolun 06-02-2021 00:59:58

43. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Slm web siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 06-02-2021 09:04:38

44. Sinop dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 346

45. Selamın aleyküm web siten cidden çok iyi, teşekkürler

46. Diyarbakır dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Mrb sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 364

47. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 331

48. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Selam sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 341

49. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, tebrikler , mehmet – 423

51. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, saolun , hatice – 58

52. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım , emin – 31

53. Ardahan merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 12-04-2021 03:51:02

54. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun 14-04-2021 16:21:16

55. Muğla dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Mrb paylaşımınız gerçekten güzel, sağolun , ali – 485

56. Rize dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . merhaba arkadaşlar web sitesi valla iyi, tebrikler , gaye – 186

57. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-04-2021 13:09:48

58. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

59. Yozgat dan kimler var. NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil . Slm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 172

60. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha hayran edici, tebrikler , emin – 475

61. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 115

62. Bu konu : ” NASCAR Bubba hikayesi hiç mantıklı değil ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 477

63. Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link