“Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti?

Oldukça bencilce biliyorum, AMA …

Eğer bu adam “BU MF TF BOŞALTIN ​​15 DAKİKA İÇİNDE BOŞALTIN ​​!!! …. VE AYRICA PPL’Yİ UYARICI PARA VERİN !!” sonra tüm konuşacakları buydu ve ölümü boşuna olmayacaktı.

Şimdi hiç kimse, kimsenin gerçekten ölmediği ya da herhangi bir şey olmadığı ve ‘hoparlör mesajının’ ‘manifesto’yu ortaya koyma fırsatı olduğu ve onun uyarısını vermesi kendi başına yeterince sansasyoneldi ki, kimse gerçekten bunun ötesinde her şeyi önemsiyor.

Şimdi eğer teşvik hakkında bir şey söylemiş olsaydı, TÜM bunlar hakkında konuşurlardı ve Trump’ı suçlarlardı, vb. Başlıklar “Çaresiz AMERİKALILAR” olacağından, bir anlaşma yapmak için iğneyi (bir inç) hareket ettirmeleri için onlara baskı yapmış olabileceğini düşünüyorum. RAHATLAMAK İÇİN KENDİLERİNİ VURUN! ” Karavanıyla kendini havaya uçuran rastgele bir çılgından ziyade milletvekilleri için ÇOK olumsuz bir manşet olurdu ….

Sadece rastgele bir rant, bunu başka nereye götüreceğimi bilmiyorum.

This Post Has 33 Comments

1. ali

Çanakkale dan kimler var. “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 180

2. hatice

Zonguldak merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 27-12-2020 10:08:28

3. Emine

Bu konu : ” “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 277

4. banu

Hakkari merkezden ben banu. Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, sağolun 29-12-2020 15:35:30

5. Emine

Siirt dan kimler var. “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? . Merhaba sayfa süper ötesi güzel, teşekkürler , Emine – 108

6. Gürbüz

Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun 06-01-2021 07:46:32

7. Emine

Kütahya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 17:56:38

8. mehmet

Siirt merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-01-2021 18:40:54

9. elif yılmaz

Selamın aleyküm bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

10. hatice

Bu konu : ” “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 425

11. Aylin

Karabük merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-01-2021 12:30:47

12. Anonim

Bursa merkezden ben . Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 19-01-2021 14:43:03

13. ahmet

Aydın dan kimler var. “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ahmet – 44

14. Anonim

Slm sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

15. ali

Burdur merkezden ben ali. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 29-01-2021 03:51:03

16. gaye

Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Gürbüz

İstanbul dan kimler var. “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? . Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 232

18. banu

Tokat merkezden ben banu. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 16:43:57

19. Anonim

Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, sağolun

20. ali

Kocaeli merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 21-02-2021 12:42:29

21. ahmet

Tunceli merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-03-2021 10:28:59

22. banu

Kastamonu dan kimler var. “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? . Merhaba paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 148

23. ahmet

Merhaba sayfa inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

24. ziya

Sivas merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 10-03-2021 10:54:56

25. banu

Şanlıurfa merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 11-03-2021 21:32:08

26. ahmet

Karabük dan kimler var. “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 153

27. emin

Kütahya dan kimler var. “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 425

28. ziya

Rize dan kimler var. “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? . Selam bu web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 468

29. Hasan

Bu konu : ” “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 53

30. gaye

selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

31. ali

Bu konu : ” “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 434

32. ziya

İstanbul dan kimler var. “Nashville Bombacısı” mesajında ​​neden UYARICI KONTROLLERDEN bahsetmemişti? . Selamlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 158

33. Emine

Konya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2021 10:27:50

Bir cevap yazın