Kız İzciler, Amy Comey Barrett’in atanmasını tebrik etmelerine izin verilmediğini protesto eden İzciler, değişim için “radikal bir siyasi hareket” olmaya karar verdiler. Şeker bağımlısı Amerikalılara kurabiye satışını durdurmak gibi ek protestolara dikkat edin.

Author

24 Comments

1. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, sağolun

2. Edirne dan kimler var. Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 104

3. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler

4. selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, saolun

5. Çanakkale dan kimler var. Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu . Selamlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 307

6. Bu konu : ” Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 125

7. Trabzon dan kimler var. Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu . Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 342

8. Bu konu : ” Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler , emin – 187

9. İstanbul merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 01-02-2021 01:05:01

10. Mardin dan kimler var. Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu . Slm paylaşımınız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 140

11. İzmir dan kimler var. Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 278

12. Kocaeli dan kimler var. Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , – 236

13. Siirt dan kimler var. Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu . Mrb web sitesi vallaha mükemmel, sağolun , ziya – 226

14. Bu konu : ” Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 75

15. Niğde dan kimler var. Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 463

16. Mrb sayfan harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

17. Bu konu : ” Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, saolun , doruk – 395

18. Kilis merkezden ben emin. Merhabalar sayfa vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2021 20:36:59

19. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

20. Bu konu : ” Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 189

21. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Nashville Bombalama – İzci Kız Protestosu . Selam web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 182

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link